Zekeriya Beyaz ilahiyatçı değil mi?

Eminim dinine kitabına Allahına çok bağlı bir insandır öyle değil mi? keşke imkanınız olsa da şu an halk tv canlı yayınında bu taksim olaylarını nasıl değerlendirdiğini ve bizim neye karşı tepki gösterdiğimizi bir de bu ilahiyat profesörünün ağzından dinleseniz.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Zekeriya Beyaz ilahiyatçı değil sosyologdur..Sonradan marmara ilahiyata kaydını yaptırmıştır..Hangi aklı başında müslüman zekeriyaya inansın zekeriya olmuş magazin ilahiyatçısı..

Bak ben sana dün başbakanın osmanlı arşivleri binasında yaptığı konuşmayı atayım..1 mhpli olarak altına imza atarım bu konuşmanın ki şu ülkede ne kadar sağcı varsa hepsi altına imza atar..

link

Milleti yanınıza almak için çakma ilahiyatçıları kullanmayın..Taksime Cami de yapılacak herkes haddini bilecek..

1|1
    1|0
    • işte bu yapılacak edilecek tavırları bizi ayağa kaldırıyor. yapın bakalım götünüz yiyosa

• Taksime cami yapılacak buna bütün mhplilerde destek verecek ve sen ve senin gibi ne kadar cehapeli sol stalinist ateist marksist apocu varsa polisden kaçıp o camiye müslümanların arasına girip bizi kurtarın diye ağlayacaksınız..

Bunlar olacak bu yazdıklarımı unutma..

• o parka hiç bir skim yapamayacaksınız faşist köpek

Kızlar Ne Diyor 2

• ilahiyatçı demeye utanıyor millet...

0|1
    0|0
  • üzgünüm bu seferde basaramadın :)

0|1
    0|0
    • ben tanımam etmem valla alakam yok, sizin tarafa yakın biri zannediyodum ama açıklamalarını dinleyince öyle olmadığını anladım. tabiiki bu adamı sizin kabul etmeniz sözkonusu bile değil, çünkü siz tayyip fetişistisiniz :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Maalesef kendisi şarlatandır. Daha Arapça okumayı bile bilmeyen adam nasıl Prof olmuş belli değil. Zahmet edip şunu seyredersen bana hak verirsin. İlahiyatçı mısınız sorusuna cevap veremiyor.

link

link

1|0
    1|0
Yükleniyor...