Vücut gelisimci vs var mı 😂?

En etkili boy uzatma egzersizlerini söyler misiniz?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir egzersiz kemikleri uzatamadığı için boy uzaması biraz oldukça zor.. Ancak kaslar istenen kıvamda gelişir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• fitness doğru yapıldıgı taktırde kemık gelışımne yardımcı olur bu egzersizler asılma çekme ve germe egzersizleri olabilir. beslenmede önemli.. ancak asıl buyuk etken sizin genetiğinizdir..

0|0
    0|0
  • Zıplama , çömel ellerini yere deydir ellerini havaya kaldırarak zıpla boş zamanlarında yorulana kadar yap etkisi olur

0|0
    0|0
  • Kardeşim öncelikle bol bol süt iç süt kemikleri geliştirir. Boyun çok fazla uzamaz en fazla 3-4 cm bunun için ip atlaman yeterli olur. Sen zıpladıkça yer çekimi işini yapar.

0|0
    0|0
  • Boy çoğu zaman genetik dna olarak uzar. Ailenizin boy ortalamasına göre bir boyunuz olur, bunu istediğiniz kadar egzersiz yapın uzatmanız mümkün değildir. Benim bildiklerim bunlar iyi aksamlar :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Onu ben de biliyorum😂 Anne tarafı uzun, baba tarafı çok uzun. Ben de yaşıtlarına göre en uzunlarindan oluyorum ama tabi benden uzun da var

• Beslenmene dikkat et zayıflaman Laz'ım ondan sonra açma germe kemikleri eklemlerden hareket ettirecek hareketler yapılmalı

0|0
    0|0
    • 2ay

Zayıflamak mı? Aksine ergenlik çağındaki birinin boyunun uzaması için bol proteinli ve iyi beslenip vücut gelişimini dengelediklerini sanıyordum

• 2ay

umarım hedefine ulaşırsın

• 2ay

Teşekkürler :)

• boy uzama vücut gelistirme ile olmaz.

0|0
    0|0
    • 2ay

Nerden biliyorsun?

• 2ay

o zaman bunu arastırıp doktora bas vur olmadı d vıtamnıı ıgnesı vurun

• 2ay

Ben bu şikayetle gitsem kimse beni takmaz çünkü boyum yasutlarima gore uzun hatta muhtemelen benimle ilgilenen doktorlar da ya benimle aynı boyda ya da benden biraz uzun olur. Boy konusunda takintiliyim, dogal sağlıklı yöntemlerle uzamak istiyorum. Protein de çokça alıyorum.

• Basketbol gerisi yalan

0|0
    0|0
  • yaş kaç belli bir yaşdan sonra boy uzamaz

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok parlak bilgileriniz için teşekkür ederim lakin bunları ben de biliyorum, arastiriyorum ve ona göre hareket ediyorum :)

• yok anam yok (boy) a bişey bulamadım daha :)

0|0
    0|0
  • Boyun kaç ki?

0|0
    0|0
  • Bilsem ah.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...