Yazın tatilinizi nasıl geçirmeyi düşünüyorsunuz?

Sürekli tatilde olanlarda var ancak öğrenci ,çalışan yazın tatilde neler yapmayı planlıyorsunuz?

0|0
18|34

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• Bir fikrim yok. :(

1|0
    0|0
  • Tatil için uygun ortam olursa;

Özgür bir şekilde, insanca, polisin bizi kovalamadığı bir yerde tatil geçirme arzusundayım...

Eli kanlı kabadayılardan uzak, dediğim dedik diktatörden uzak HALKINI TERÖRİST DİYE TANIMLAMAYAN bir yönetime sahip ülkede tatil yapmak istiyorum.

#Geziparkidireniyor

1|0
    0|0
  • bu yaz işimdeyim. Önümüzdeki yaz kesin gidicem Amerikada geciricem tatilimi.

Lanet olası zenci kardeşlerimle.

1|0
    0|0
    • :) hala basimda

• acele etmiyorum :) ben sadece bu dusunceliginin hosuma gittigini soylemek istedim ;) inceligin zaten romantizminin gostergesidir :)

• tesekkurlerimi sunuyorum, bu geceyi daha da hos ettiginiz icin :)

• Okul tatil olunca derslerden kurtulmuş olacağım ve sadece iş olunca da bu kadar yorulmayacağım. Sonrasında izin kullanıp tamamen tatil yapma planım var. Antalya'ya gideceğim.

1|0
    0|0
  • non stop tatil

1|0
    0|0
  • Bodrum, Marmaris, Datça, Fethiye hepsi benim :P Sıkılıncada bir Ankara İstanbul. Eee yaz bitti bile :(:(

1|0
    0|1
  • temmuzda bisikletle iç anadolu turumuz var 3 hafta sürecek çadır kamp bisiklet full doğa tabi biraz da adrenalin yani iyi geçicek :)

1|0
    0|0
  • Ailemin bir kısmı yurt dışında izine geldiklerinde bende izin alıp vaktimi onlarla birlikte geçiriyorum deniz, kum, sevdiklerim yanımda...

1|0
    0|1
  • galiba calisarak. cunku izin alamicam gibi gozukuyor bu yuzdende hic valisasim yok motivasyon sifir masamda gozum acik uyuyorum gecen yilda izin alamamistim

1|0
    0|0
  • arkadaşlarla birkaç avrupa şehrini gezmeyi planlıyorum.

1|0
    0|0
  • herkesın planı var mıbılemem ama ben kesın calıscam yaz okulu derken baya bı streslı olacak bı bakıcam kı yaz bıtmıs sonbahar yapraklarını seyredecem :((

1|0
    0|0
  • 40 iş günü staj yaparak:(

1|0
    0|0
  • İş yerinde yıllık iznimi kullanabilirsem her zaman ki gibi Antalya'ya...

1|0
    0|0
  • Evde geçermeyi planlıyorum hanımefendi :)

1|0
    0|0
  • eşşek gibş çalışıp para kaznark :))

link

NOT : O KEDİ BURAYA GELECEK :))

1|0
    0|1
  • ilkkez tatile çıkıcam villamda havuz keyfi yapcam güneşlencem manzaram on numara 5 yıldız 15 gün doya doya yaşıcam hayatımı

1|0
    0|1
  • spor yaparak yuzerek guneslenerek

1|0
    0|0
  • BATUM BATUM :)

1|0
    0|0
  • yatarak ve uyuyarak :)

1|0
    0|0

• kalın dudişli ların olacağı bir ortam bakınıyorum. aksi halde ben ,tatile değil tatil bana gider:D

1|0
    0|2
  • Marmaris > Avşa> Erdek 3'lüsünden birinde..

1|0
    0|1
  • yaz okulunda :S

1|0
    0|0
  • yine yine çalışarak .s

1|0
    0|0
  • avrupa tatiliii :D

1|0
    0|0
  • Sanırım batı turu yapacağım