Hoşlanılan erkek teorisi :D

hoşlanılan erkek herşeyini anlatıyorsa her yaptıgını ailesini ,babasının bile neler yaptıgını ,kibar konusuyosa,muzıkler atıyosa.. ne bılım ortak yonlerınız cok oldugu ıcın sohbetınız bıtmek bılmıyosa umut var mıdır ama hoslanma konusu falan hiç açılmadıysa?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• senin işaretlerin de önemli.

0|0
    0|0
    • olumluyum ben:)

• iyi

• değil

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu yazdıklarını kayın biraderimde yapıyor ama aramızda bir şey yok :)

0|0
    0|0
  • frekansların uyumu çok önemli kalbin ritimleri çok önemli duygu ve düşünceler paralellik gösteriyorsa bunun adı aşk olur...

0|0
    0|0
  • o erkekten çok hoşlanan kız vardır o erkek her kızla öğle konuşur ah kadınlar ağzımın içine bakarlar ben konuşurken

0|0
    0|0
  • ne umudu adam hoşlanıyodur zaten onları yapıyosa.biraz utangaçsa o konuya girememiştir =)

0|0
    0|0
  • umut vardır tabiki :)

0|0
    0|0
  • olabilir...

0|0
    0|0
  • bende sana bir soru sorucam neden hep karşıdan bir atak bekliyorsunuz kızlar olarak bide sen git hoşlandığını söyle ne biliyim sevdiği belli et biraz karşı tarafın yükünü hafiflet

0|0
    0|0
    • ya hoslanmıyorsa..

• küçük oyunlar oyna bunla o zaman ne biliyim bir tane kızı ara ama sevgilinle konuşuyormuş gibi konuş merak ederse ya da terslerse senindir eğer hala bişey demiyorsa bir yere çağar orda açıl bişey olmaz

• :)

Kızlar Ne Diyor 4

• sen ona karşı bişeyler hissettiğini belli et , belki olabilir, neden olmasın .. :) belki o da bir işaret bekliyodur. azcık ağzını yokla :)

0|0
    0|0
    • :) yazısarak nasıl hıssettırebılırım kı

• evet aynen öyle. ya onunla yüz yüze konuşmak gibi olmuyor yani onu demek istiyorum. ama seviyorsan katlanıyorsun işte .. :) öyle

• :)

• bi umut var ://

0|0
    0|0
  • her zaman bir umut vardır.

0|0
    0|0
  • Benimde aynı şekil bana şarkılar gönderen ailesini her ne yapıyosa anlatan biriyle konuşuyorum ama sanal alemden çok ortak yönlerimiz var sesini dudyum çok tuhaf olmuştum bende hoşlanıyorum napıcam bilmiyorum :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...