Kızın amacı nedir, söyler misiniz?

Bir kız vardı beni seviyordu. Bunu daha önce defalarca arkadaşlarıyla ve twitter aracılığıyla belli etmişti. Bende onu seviyordum. Uzun süre sadece bakıştık. Geçen cuma her şey sarpa sardı onun benden soğumasına sebep veren hareketler yaptım arkadaşlarım yüzünden.

Ve dayanamadım hafta sonu ona onu sevdiğime dair mesaj attım. özür diledi, baikasını sevdiğini söyledi.

Tabi ben çok üzüldüm. Ama bugün okulda hiç belli etmedim eskisi gibi devam ettim ve ona nerdeyse hiç bakmadımf akat onun defalarca bakışlarını yakaladım. İşin daha da garibi ise onun bugün beni kıskandığını farkettim. Bu kızın amacı ne?

Benden soğuduğu için mi başkasını sevdiğini söyledi? Oda biliyor daha önce beni seviyordu bundan 1.5 hafta öncesine kadar.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Güvenini kirmişsin. Sevse bile güvenmediiğin kişiye evet diyebilirmisin? Arkadas da olsa yanindaki onu kirmak yerine onun tarafinda olsaydin bambaşka ourdu simdi

0|0
    0|0
    • Peki sadece reddedebilirdi fakat başkasını sevdiğinide söyledi bu niye peki?

• kimi sevdiğini sorucam anlamadım. ve onun kim oldugunu sordum söylemedi

• Son soru oldugunu de ve sor Beni seviyormusun

Kızlar Ne Diyor 5

• sanırım soğutmayı bşarmışsın,ne tür hareketler bilmiyorum ama arkasından seni seviyorum dediysen inandırıcı da olmaz sevse kıskansa bileveya tam anlamda sevgi olmamış olabilir.

0|0
    0|0
    • Aşırı kıskanç biri kendisi. Ota boka kıskanıyordu zaten. Kızlarla samimi oldum onlarla takıldım. Ve salak bir arkadaşım yüzünden p*rno izlediğimi öğrendi. 3 aydır böyle bakışıyotduk birbirimize sevdiğimizi belli ediyoduk falan ama başkasını sevdiğini söyledi. hiç sevdiğin adam oldummu dedim hayır dedi. ama beni sevdiğini ikimizde biliyoruz bundan 1.5 hafta önceye kadar. okul bu hafta kapanıyo ilişkimiz kopacak bende gidip ona yavşamak istemiyorum. Başkasını sevdiğini söylediği için

• Çok kıskandığı bir kız var eskiden onun olduğu tarafa baksam kıskanıyodu. O gün o ve onun bir arkadaşıyla ders çalıştık, muhabbet ettik 3 kişi fakat oda bir erkekle aynısını yaptı ben o yaptı diye yaptım. p*rn konusundada izlemeyen yok ve bunu arkadaşlar belli etti asıl onlar izlediğini belli etti ama banada vesile oldu. pek inapıyım yarın bakıyimmi onun gözlerine

• seviyorsan gerçekten..önce kendine sor ve sonra zaten herşeyi göze alırsın.

• bence kız seni kesiinn seviyor. seni biraz süründürmek istemiş olabilir. naz yapıyodur ne biliyim ama seni seviyo :D

0|0
    0|0
    • Ya ona sordum daha önce sevdiğin adam olabildim mi? diye hayır dedi. daha önce bunları söyleseydim daha farklı olur muydu dedim hayır dedi.

Özür dileyerek başkasını sevdiğini söyledi reddetti.

ama bugün bunları yapıyor. Kızla önceden de arakdaş ortamı hariç çok konuşmuşluğumuz yoktu. Ona dün attığım her mesajda olmıcağını belli etti fakat bunları yapıyor. Ya nasıl oluyo da seviyo anlamadım yemin ederim. ve bu hafta okul kapanıyor. beni reddetti üztüne girmekte istemiyorum artık

• yanlızlıktan sıkıldığına dair şeyler yazıyordu twittere sevgilisi olanlara kıskandığına dair falan

• sana gönderme yapmış gibimede geldi. 2 kişi arasındada kalmış olabilir. sen ve sevdiğini söylediği çocuk. valla bende anlamadım kızın amacını. amaçsız bu kız

• naz yapıyor sana kalmadım demeye getiriyor ama seviyor :D

1|0
    0|0
    • E peki niye sadece reddetmedi başkasını sevdiğini söyledi?

Niye daha önce beni sevmediğini söyledi? ( yalan söylediğini ikimizde biliyoruz bundan 1.5 hafta önceye kadar yanıma yaklaşmaya çalışıyodu)

• sen kendini o kıza fazla kaptırma ne istediğini bilmiyor belliki umursama bak nasıl geliyor sana

0|0
    0|0
    • Okul bu hafta hatta 2 gün sonra kapancak. Onun gelip adım atcağını sanmam. O başkasını sevdiğini söyledi o yüzden ona yaklaşmakta istemiyorum artık. Hiç üzülmemiş gibi davranıyorum, ona bakmıyorum ama o bakıyor ve kıskanıyor.

• amaçsız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...