Arkadaşlar kavga meselesi var fikirlerinizi esirgemeyin

Arkadaşlar bir kavgada diyelim çıkışta gel demek yerine atıyorum anama küfür etti anında olmadık yerde çat diye yumruğu burnuna vurayımmı ?

birde kafa vuruşları etkili oluyormu benimde kafam acımazmı ?

En önemliside eğer yere düşersem ne yapmalıyım

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• hayalarını saldırmalısın daşşahlara bir darbe geldimi adamı felç edersin direk daşşaha saldır yanında olsam 2 hareket gösterirdim sana ama şunu dene bak link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sabrın varsa sus. ama hala uzerine gilrse sakın ikinci atagı yapan sen olma. mümkünse dengesini kaybedicek ataklarda bulun. mesela burnu.. direk burnuna veya gırtlagının ortasını denk alırsan dengesini kaybeder o sırada atarsın bir kafa. mümkünse kendini önceden buna odakla. çünkü dayak değil o sırada kavgadan dolayı ataksız kalıcksın.

0|0
    0|0
  • 0|2
    0|1
  • vur depiği acımadan vur anaya küfür mü edilir !

0|0
    0|0
  • anana küfür ederse çat yumruğu vurcan tabi kafa vuruşunu unut derim bide kavga ettiğin kişi yapılı mı ufak tefek mi oda önemli oldu ki sen onu yere düşürüsen sırt üstü dirseği geçir 1 hafta kalkamaz

0|0
    0|0
  • kavga etmeyin :DD

0|0
    0|0
  • Kavga etme.

0|0
    0|0
  • ahaaa..her taktiği gördüm de bu nedir:D

0|0
    0|0
  • Ayy onu parçala tavuk gibi yol.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ana kutsaldır kufur edene direk bekletmeksizin kutsal bir darbe indirilir. Kafa risklidir ,sadece ikinizde birbirnizin elini tuterken atmak gerekir, senin kafan acır fakat onunki daha fazla acır. Eğer yere düşersen kalman için dogru zamanı kolla. Doğru zaman gelene kadar tekmeyle kendini savun. Yerdeyken tekme atan bir gösterici vardı polisi savuşturup ordan kaçmıştı. Polisde jobluydu.

0|0
    0|0
  • Kafa vuruşu için boy faktörü önemli de sen adamı etkisiz hale getirmek istiyorsan şu hareketi kullan. Avuç için ile adamın çene hizası ve dudadığın üzerinden burnuna geçir. Ama bu hareketi çok sert yapma sonu pek iyi olmayabiliyor. Onun dışında yumrukların iyiyse direkt karaciğer veya boşluğa o da olmadı burna sert bir yumruk atabilirsin.

0|0
    0|0
  • link

Uçarak kafa at.

0|0
    1|0
  • Tabi, birbirinizin ağzını yüzünü kırdıktan sonrada bir arkadaşınız orada sağlam bulunsun veterineri aramak için.

0|1
    0|0
    • ne dio bu liseli :(

• 1 eminim facebok ta takılıyorsundur ve inci sözlüğü takip ediyorsundur liseli yi inci işin içine soktu ve liselinin ne olduğuna bak bakalım bir :) şöle bir örnek vereyim ben arkadaşıma çok çalışınca inek diyip küfür etmiyorum liselide onun gibi orda liseye gidiyorsun değil :D

• Benim nerede takıldığım veya neyi takip ettiğim seni ilgilendirmez ve düzgün yazmayı öğrensen iyi olur .

• alnınla onun burnuna vuracaksın işlem tamam daha kalkanı görmedim ben:-)

0|0
    1|0
  • babana söyle o halleder

0|0
    0|0
  • Serserimisiniz olum siz ?

Kavga mavga yok,çağ dısı artık o isler,meselen varsa konusarak cözeceksin.

0|0
    0|0
  • o küfürü yedikten sonra anında indirmen lazım yere düşersende ayaklarını kullan tekmeleri savuştur dur kafa atarken kafan acımaz alnınla vur

0|0
    0|0
  • anında carp kufur ederse kafayı sıktır et agzının ustune carp bı yumurugu nasıl agzı kan ıcınde kalıyo sonra ayagını yerden kes yere dusur tekmele ama acımasız ca

0|0
    0|2
  • durduk yere benim anneme küfür edene acımam.

0|0
    0|0
  • elin ayağan birbirine dolanır adrenalinden naptını hatırlamazsın

0|0
    0|0
  • lan tabi direk dalcan yere düşersende göstermem lazım canlı anlatamam şimdi

0|0
    0|0
  • Gerek yok oyle seylere

0|0
    0|0
  • Kavgayı bırak arkana bakmadan kaç.