Siz ne düşünüyosunuz?

Bi çocuk vardı onu çok seviyodum.yaklaşık bir ay önce ona sevdiğimi söyledim o da beni sevmediğini söyledi.ondan sonra bana karşı çok dengesiz davranıyodu.bi hafta önce sevgilisi olduğunu ama sınıftan bir kızı sevdiği için kafasının çok karışık olduğunu öğrendim.bugün sabahtan beri depresyonda gibiydi.bütün gün bana baktı.arkadaşım büyük bir ihtimalle sevgilisiyle sevdiği kız arasında kaldığı için öyle falan dedi.son tenefüste onu telefonla konuşurken gördüm çıkışa gelicem falan diyodu gergin bir sesle.acaba sevgilisnden ayrılmaya gitmiş olabilir mi ve sizce sevdiği kız ben olabilir miyim?

Güncellemeler:
onunla konuştuktan sonra tüm erkek arkadaşlarımla aramı bozdu

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence sen kafanda takıntı yapmışsın bu çocuğu. bu söylediklerinin hiçbiri seninle ilgisi olduğunu göstermez. zaten sana sevmiyorum demiş. onun dışında çocuğun kendi depresyonu, kafa karışıklığı, topa vururken bileğini burkması, muhallebi yerken dişinin kırılmasının falan seninle ne ilgisi var?

artık onun peşini bırakıp kendi hayatına bak. çocuğu takibe almışsın resmen, hiç normal değil bu yaptığın.

seviyorsa gelir söyler niye çekinsin?

aşırı takıntıya bağlamışsın, senin ruh sağlığın için gidişat hiç iyi değil. böyle devam edersen ileride daha ciddi sıkıntılar yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
    • onun yağtığı hareketleri genellikle arkadaşlarım söylüyo böyle yaptı ya da buraya baktı falan diye

• bence hiç ilgilenme artık onunla. arkadaşların söylerse de bana ne dersin. sen zaten açılmışsın ona, artık bir kız olarak daha fazla ne yapabilirsin ki? kendi hayatına, mutluluğuna bak. zaman çok değerli, boşa harcama ;)

Erkekler Ne Diyor 3

• seni seviyoduysa niye sevmediğini söylesin? bence aşktan gözlerin kayıyo sen ona sürekli baktığın için onun sana baktığını sanıyosun

0|0
    0|0
  • :D:D lutfen gercekci ol yoksa sen cok uzulursun kurdun kusun yemi olursun

0|0
    0|0
  • Asiri dengesiz bir karaktere sahipmis uzak durmanda fayda var bence

0|0
    0|0
    • evet dengesiz biri arkadaşları da öyle söylüyo

Kızlar Ne Diyor 3

• seni sevmiyor. hala sevdiği kız ben olabilirmiyim diyosun. böyle saflığa devam edersen yoklukta sana gelir buluncada gider. olan sana olur .

0|0
    0|0
  • dediklerine bakılırsa gergin olması depresyonda gbi olması falan sevgilisyle arasında sorun olduğundan olabilir ama sana sürekli bakmasına aldanma derim

0|0
    0|0
  • vazgeçmeyi bilmeli insan .

0|0
    0|0
Yükleniyor...