Bugün hükümet istifasını sunsa ne olur?

Bu gün hükümet istifasını sunsa ne olur? Başa kim geçer? bu sefer başa geçmek için kavga çıkarmı?ekonomi ne olur? Türkiye ve halk bundan ne kadar kazançlı çıkar? artı ve eksi yönleri ne olur?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• bence halk zarara çıkar.bu benim yorumum dalmayın cevabıma.

1|1
    1|0
    • elit kesime hiç birşey olmaz, ne ünlüsü ne zengini, onlar yine kaldıkları yerden devam eder ve faturayı memur ve işci halk öder

• ona oy vermeyen her kesim hükümetin karşısında gitse bile kim geçer muamma sagol yorumun için

• benim gibi çok düşünen olduğu için seçtiler.madem beğenmiyorlar ne köprüsünü,ne otobüsünü ne metrosunu kullamasınlar o zaman.neyse bakalım zaman neler gösterecek.

• Sorulmuş en güzel soru.Bıktık ya kaç gündür insanlara olayı anlatmaya çalışmaktan.Ama insanlar kendi halkını karalamayı daha çok seviyor.Baştakine dokunulmaz ama halk eşkıyadır.Biri de demedi sonra ne olucak?Hiçbirşey olmıycak.Tayyip koltuğunda gayet rahat halkı umursamıyor.Eylemler bir süre daha devam edicek sonra biticek.Olumsuzu düşünmek bile istemiyorum.Demokratik bir ülkede bu kadar eylem yapılsaydı baştaki geri adım atmak durumunda kalırdı.En azından erken seçime gidilebilseydi o bile umuttu.Hiçbir kararından dönmedi hiçbir karar değişmedi.Aynı hamam aynı tas devam eder.

0|1
    0|1
    • erken seçim olsa dahi ya yine ak parti gelirse, yine istemicekler, bu sefer başa geçeni ak partiye destek verenler istemicek, günlerdir çok huzursuzum olaylar yüzünden umarım daha fazla ülke zarar görmeden en iyi şekilde içinden çıkılır

• baştaki biraz ılımlı olsa halkta bayılmıyor biber gazı yemeye.

• bence ne yaparsa yapsın artık istemicek eylem yapanlar

• İstifa etsin diye 4 gözle bekliyorum.

1|1
    0|1
  • İstifa etse kim geçecek? Kemal mi? O da bir halt yapamaz ki liderlik vasfı olarak RTE den daha kötü yerlerde. He RTE yi destekliyor muyum? Hayır. Bana kalsa hükümet denen bir durum olmamalı.

0|1
    0|0
  • bilmiyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiç daha önce istifa eden hükümet hatırlamıyorum tahmin yürütmek çok zor.

1|2
    0|0
    • şu andaki durumdan dahamı iyi olur ya da nasıl bir geçiş süreci olur, her kesimi memnun edecek bir plan varmıdır ya da böyle bişey olabilirmi

• umarım olmaz. başbakan üslubunu yumuşatacağı yerde ortamı germeye devam ediyo ama. direniş aslında bu kadar sürmezd ama tam huzur sağlandı dediğimiz anda yok çapulcu yok bilmem ne yine geriliyo meydanlar

• bende izledim nefes almadan sinir oldum, yav ha bir yumuşak bişey söyler diye bekledim ama olmadı, ama cumhurbaşkanı olaya el koyacak belli

• İstifa zor ve istifa ederse ülke şuan bulunduğu durumu bir daha hayallerde ancak görür.

Darbe dönemi gibi, sonradan pişmanlıklar içerisinde eşşek gibi bağırırlar.!

0|2
    3|0
    • herkesin benimsedigi bir parti başa gelirmi, çok farklı görüşte olanlar var nasıl olacak kim gelir sence

• Başa gelecek adam göremiyorum..

Muhsin başkan vardı onuda götürdüler.

Sarıgül olabilir ama ne kadar işe olabilir onu bilemem.

• sagol dostum yorumun için benim aklımdada sarıgül vardı ama ona pek yedirmezler gibi:)

• ya arkadaşım Tayyibin umrunda değil milet orda sokaklarda yatmış yaşlısı genci sokaklara dökülmüş adamın umrunda değil siyaseti bırakmıyor , bıraktığı anda yargılayacaklar onu

0|1
    1|1
  • şu olaylarda başta chp olsa ülke gittiydi zaten Allah rahmet eylesin ama bu hükümetide ben savunmuyorum eksilerı cok tabı ama artılarıda var en azından chpden bdpden kötünün iyisi bir durumdalar he gelelim istifa olayına cok saçma olur %52 yle basa gelen neden ıstıfa etsınkı hayır zaten ıstıfa etmek ulkeyı cok zora sokar cok kolay değil o iş memleket hepten zarara girer ..

1|0
    1|0
Yükleniyor...