Beşiktaş - Dinamo Kiev maçında taraftarın performansı nasıldı?

Dün akşamki Beşiktaş - Dinamo Kiev arasındaki maçta taraftarın performansını nasıl buldunuz Beşiktaş 'lı kardeşlerim? İnönü deki ruh varmıydı sizce?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yeni statlar birlikte taraftar olarakta yenilesmeler var kabuk değiştiriyoruz yani. Geçen seferde konusmustuk fiyatların artması sonrası çekirdekçi ve selfie ci seyirci sayisi arttı. Her mac bu kadar pahalı olmayacak yavaş yavaş kendine gelecek. Kiev maçının ilk yarışı ve son 10 dakika performansı iyi buldum

0|1
    0|0
  • İnönü'deki ruh, özellikle Çarşı grubunun sahalardaki tribi kesinlikle aranması gereken birşey değil.

Beşiktaş taraftarı özellikle son on yılda takımın önüne geçen, tamamiyle kendi şovunun peşinde, rakip korner kullanırken 'Kartal gol gol gol' diye bağıran bir kafadaydı.

Şimdi taraftarda bir bocalama olsa da, bir kitle değişimi var, herşeyden önce sahanın içinde adamlar, rakibi ıskıklıyorlar, bizden biri hata yaptığında 'Nabıosun' diye tepki veriyorlar mesela Tolgay'ın malum pasında Premier Lig tepkisi oldu resmen, tüm stad 'Ooo' diye inledi.

Takımla beraber oyundan düştüler ama anormal değil o kadar bu.

Eğer takıma destek vermeyi tribünde maçtan bağımsız şarkı türkü söyleyip 'Kartal gol gol gol' diye bağırmak sanıyorsanız beğenmezsiniz.

Şu bir gerçek ki Beşiktaş taraftarı çok uzun bir süredir sahada rakibi değil, kendi takımını baskı altına alıyordu, bunun kırılmaya başlandığını görüyorum ben.

0|0
    0|0
  • En cok yine taraftar iyiydi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...