Gezi parkında diğer taraftarlar neden erken dağıldı?

son 1-2 gündür alanda sadece çarşı var.ua ve gfb çok erken dağıldı neden çekildiler?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• her takımdan taraftar var ama dün arkadaşımla görüştüm en fazla kalabalık grup çArşı şuan.

dünkü toma baskını tam bir delilik:) aracın içindeki eski açık amigosu link

direnişin rengi olmaz

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Akıllandılar mı ne

0|3
    4|3
  • Emin misin doğru yerde olduğuna ..

Dün akşam arkadaşımla konuştum UltrAslan ordaydı..

1|0
    0|0
    • dün saat 12den akşam 11e kadar taksim beşiktaş arasında mekik dokuduk birkaç tane formalı dışında grup dağılmıştı

• gezi parkı sorunu bu şekilde çözümlenemez demokratik olunmalı

0|0
    0|0
  • polise taş atanları ve esnafa zarar verenleri şiddetle kınıyorum. daha insancıl olunmalı

0|0
    0|2
    • sen daha olaylar başlamadan, tek bir slogan yokken, tek bir taşkınlık yokken, on gündür parkta sabahlayanlara gaz atıp tomayla saldıran ve olayları buraya getiren polisi kına önce... polisin görevi nedir ya, bu adamların görevi bizleri korumak değil mi?

Erkekler Ne Diyor 5

• Dağıldığı yok Taksime giden orada her takımdan taraftar olduğunu görür ama Yandaş medya hiçbir olayı yayınlamıyor

0|0
    0|0
  • Çarşıya yeterki olay olsun içeriği hiç fark etmez :D:D

2|2
    4|5
    • millet ne meraklıymış beni eksilemeye :) yalanmı söledik sanki :)

• Artıladım:)

• Senin o dediğini bursaspor taraftarı yapar ;) Greenpeace'e destek olmayı, taa körfez savaşında "tanka karşı taş, savaşa karşı Beşiktaş" pankartıyla yürümeyi, Van'a otobüslerle gidip okul duvarlarını sıvamayı, boyamayı, İspanya'daki ırkçı söylemlere bile tribünden cevap vermeyi, siyanürle altın aramaya "Kaz dağlarının üstü ALTINdan daha değerlidir" pankartıyla cevap vermeyi ve daha nicelerini kendilerine eğlence arıyorlar, nerde olay olsa oraya gidiyorlar diye nitelendiriyorsan...bişi demicem

• millet çekilmediğini söylüyo ama

0|0
    0|0
  • Eylem Karın Doyurmuyor :)

0|1
    0|1
  • patrondan emir geldi daha sonra daha büyük bir orduyla geleceğiz.

0|0
    0|1
Yükleniyor...