Ergen kızların futbol muabbeti yapmasını beğeniyormusunuz?

Hayır anlamıyorlar birde anlıyormus ayağına yatmıyorlar mı cok komik oluyor:p sen anlıyor musun diyicen Hayır futbol erkek işidir!

Anlıyanda vardır be anlamayıp gereksiz konuşanları kast ediyorum.

0|0
15|20

En İyi Erkek Görüşü

• Daha öncede söylemiştim bir konu hakkında eğer konuşuyorsan ya da o konu hakkında tartışıyorsan önce o konu hakkında bilgi sahibi olman gerekir eğer bilgi sahibi değilsen konuş ama fazla üstleme ben bazı insanlar biliyorum kızda değil erkek adama sorsan takımından 3 tane yabancı oyuncu sayamaz bana bizdeki oyuncular sizden daha iyi diyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bi kisim gercekten cok komik görünüyolar:) ama birde esila diye bir gercek varki bir cok erkekden cok daha bilgili futbol konusunda:))

1|0
    2|1
  • 3 kelime öğrenip papağan gibi tekrar edenlerin futbol konuşmasını beğenmiyorum

0|0
    0|0
  • gereksiz konuşanlar sadece kendılerini insanlardan soğuturlar başka bişey diyil :D geçen ask fm de kız fanatik fenerbahçeli falan işte arka planı fener fotosu ıste kendını tanıtırken çok iyi bir fenerbahçeliyim dior :D bende takımınızdaki mesut özil çok iyi oynuyo ne düşünüosunuz dedim evet ya çok iyi oynuor bende beyenıyorum dıyor asdasdasd :D

1|0
    0|0
  • Bence bir kız futbol muhabbeti yapmamalı. Anlasa bile yapmasın çok itici bir görüntü.

0|0
    0|0
  • bir konuda bilgin yoksa varmış gibi konuşmak konuşmaya çalışmak aptalların işidir, kız erkek fark etmez

0|0
    0|0
  • kolera-gs-esra misin sen yoksa bugün 3 oldu

0|0
    0|0
  • degil sadece futbol konusunda anlamadı halde bir cok konuda konusan bir ton boş insan var.birde yanlıs konusunca doğru gibi üste cıkmaya calısırlar.kanıtlarsın ben böyle biliodum der gene susmaz

0|0
    0|0
  • maksat erkeklerin dikkatini çekmek.. hayır sevgili olunca sinemaya gidip romantik gece geçirmek yerine, stada gidip akşam evde bira içip pes oynamayı tercih ediyolarsa saygım sonsuz

0|0
    0|0
    • Saçma anlayan konuşsun anlamayan susssun

• ofsaytı biliyosa sorun yok

0|0
    0|0
  • çok net. hayır...

0|0
    0|0
  • Aynen dediğin gibi sırf erkekler futbol seven kız candır diye bir muhabbet çıkardı diye böyle brşey yapmalarrı cok itici.Bence sevmese daha iyi ne öyle erkek gibi baba ofsayt ya demesi.

0|0
    0|0
    • Neden :) Ben Türkiye ve Gs maçlarında kendimden geçiyorum ama baba abi falan demeden küfretmeden insan dışı hareketler sergilemeden :D

• erkekleşmeye başladılar kadın kısmının futbolla alakası olmaz

0|0
    0|0

• İtici.

0|0
    0|0
  • yok yok futbol konuşan kız sempatiktir..(laf olsun diye konuşmadığı sürece)

0|0
    0|0
  • anlasın anlamasın kızların futbol konuşması çirkin magazin konuşmaları daha kadınsı.

0|0
    0|0
  • O kızları yeminle tokatlayasım geliyor.

0|0
    0|0
  • işin içinde ergen ve muhabbeti varsa konu ne olursa olsun koşarak uzaklaşmak lazım

0|0
    0|0
    • Ya komikler:)

• 22

• hmm benden bir yaş küçükmüşsün :) bende ergen olabilme ihtimai var mı diye merak ettim:D

• yeni moda da bumu gelsinler çift kale maç yapak

0|0
    0|0
  • bazen saçmalamak kızları çok çekici yapıyor :P

0|0
    0|0
    • Cocukken anne ayakkabısı giyerdik büyük gelirdi ya o misal

• Ama sonra kızlar akıllı değil diyorlar

• kimmiş onu diyen :)

Kızlar Ne Diyor 15

• futbol tek erkeklerin ilgi alanı mı :) nasıl esra erolla izdivaç erkeklerin ilgi alanına giriyorsa Futbolda bizlerin ilgi alanı olabilir :D

Onlar zaten ilk etapta anlamadıklarını belli ediyorlardır emin ol :D kız fbli sordum kuruluş tarihini 1905 dedi :D bu ve bunun gibilerin futbol konuşması cidden komedi haklısın :)

1|0
    0|0
    • seninle siyasete atılalımmı :)

• Farkin belli burda senin cekemezler dikkat et

• aman boşver napaLım çekemezlerse :D takmıyorum kafaya sende takma valla :D

• anlamayıp konuşanları beğenmiyorum,komik oluyor.sadece fanatiklik yapmak için muhabbet yapanlar da aynı şekilde.

0|0
    0|0
  • Komik oluyorlar gerçekten.

1|0
    0|0
  • hayır nefret bile ediyorum . çok itici .

1|0
    0|0
  • Futboldan anlamanın yaşı yoktur. 17 yaş da futbol oynuyor. Futbol izle Gizlim. Anlamayanlar beni ilgilendirmez,zararları yok.

0|0
    4|1
  • ben mesela :)

Allahtan ergen değilim :P

0|0
    0|0
  • ergen bir genç kızken çok güzel futbol muhabbeti edip çok güzel de top oynardım.bırak herkes istediğini konuşsun.

0|0
    0|0
  • cevap vermeye bile değmez.

0|0
    1|0
  • Bazıları öyle bir sallıyor ki :D

1|0
    0|0
  • benim sorulara benzer sorular sormuşun aynen bende sevmiyorum cahil cahil konuşanları

1|0
    1|0
  • ıyyyyyyyyy hayır.

0|0
    0|0
  • biliyorsa konuşsun

0|0
    0|0
  • Anlamayıp gereksiz konuşanlar itici ..Ağızlarına kürekle vurasım geliyo..

0|0
    0|0
  • futbol erkek işidir diye bir cümle kurman çok yanlış. SPORUN CİNSİYETİ YOKTUR. isteyen istediği muhabbeti yapar dinlemezsin olur biter. İNSANLARI YARGILAMAYIN.

1|0
    2|0
    • katıldım sana canımcım.

• Sen neden üstüne alındın komik duruyorlar ben herkez anlamıyor demedim:)

• teşekkürler

ben futboldan anlıyorum zaten üstüme alınmadım ama fikrimi belirtmek istedim.

• peki sen,erkek olupta pembe nick açan ve burda kendi nickiyle söyleyemediği hasta sorularını,pembe fake nicklerinin arkasına saklanarak soranlar hakkında ne düşünüyorsun?

Böyle yapılmasını beğeniyormusun? :D:D

0|0
    2|0
    • Kadınlara özenti onlar ya ezikler

Yükleniyor...