Kız sizden hoşlandıgını soylese

arkadaslar bır kız sıze hoslandıgını soylese ona karsı bakısınız değişir mi yanı basit bırı oldugunu dusunup kaş.r yerine mi koyar mısınız hemen yoksa tam terside olabılır mı?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bence kişiden kişiye değişir neden derseniz eğer duygularınızı açıkladığınız erkek oldukça çapkın ve egolarına yatkın biri ise muhtemelen düşündüğünüz gibi tepki verecektir yani egosu tavan yapacak buna karşılık sizi basit görebilir. Aksi bir kişide bence durum tam tersi olabilir elbette yine sevindirecek ancak size karşı birşeyler hissetmiyorsa bile belki biraz daha üstünde düşünmesi gerektiğine karar verdirebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ya bizim de dugyularımız var biz salak mıyız aşk olsun hiç öyle düşünme k.şar m.şar demem bende sevinirim aa benden hoşlanan biri var diye ama dalga geçildiğimi düşünebilirim hani hiç olmamış ya böle bişey o yüzden bunu söylerken fazla gülmemeye bakmalılar kızlar ...

0|0
    0|0
  • neden basit biri olduğunu düşüneyim ki. önce oturur dinlerim. seviyosa onu dinlerim olursa olur. olmazsa güzel dille anlatırım.

0|0
    0|0
  • saygı duyarım değiştirmeye bile çalışmam madem hiç huyunu bilmeden beraber oldun sevdin dış görünüşe bakarak... içini bildiğindede kaçmıcaksın ERKEK OLUCAKSIN SEVİCEKSİN..

0|0
    0|0
  • önceden bıraktığın izlenime bağlı ve söyleme tarzına. 1 saatte utana sıkıla bir kelime dökülüyosa ağzından o kıza kasar diye bakmak sevmiş la hakkaten derim

0|0
    0|0
  • Kaş*r yerine koyar dümenime bakarım.**

0|0
    0|0
  • Bence sende onu seviyorsan ona karşı olan duyguların varsa sen de onu açıklarsın. Ama dikkat et bazı haylazlar dalga geçmek için bazı kişileri zorluyorlar ve ona karşı olan duygunuzu öğrenip dalga geçiyorlar.

0|0
    0|0
  • daha cok kendine güveni var diye tebrik ederim.

0|0
    0|0
  • Bir kız bana hoşlandığını söylese eğer sevgilim falan yoksa yani durumum uygunsa ona kesinlikle hayır demem. Hoşuma da gider aslında. Onun bana karşı olan hislerine değer veririm.

0|0
    0|0
  • neden derim, geçerli ise bende ondan hoşlandığımı söylerim, geçerli değilse sevgisinin boyutuna göre Şans veririm.

0|0
    0|0
  • Kas..r damgasi vurulmaz..oz guven ve cesaretinden dolayi..gozmde deger kazanir..eger istedgm gbiyse..bi sans veririm..mutlulugun nrden gelebilcegini kimse bilemez

0|0
    0|0
  • bir kızın benden hoşlandığını söylemesi hoşuma gider,hiç bir şeyin yerine koymam kalbime koyarım.

0|0
    0|0
  • Kişiye göre.

0|0
    0|0
  • kasar yerine koymam asla netten tanışıp evlenenlerde var ciddi düşünürm evlenirim

0|0
    0|0
  • öyle bir düşüncem olmaz cesaretini ortaya koymuş derim sadece

0|0
    0|0
  • zırt diye kaşar denmez bence. insan tavırlarıneden anlaşılır. ben buna göre karar veriyorum.

0|0
    0|0
  • Kızına göre değişir pampa

0|0
    0|0
  • bence onun söylemesi çok hoşuma gider ama benim ondan hoşlanmam daha önemli

0|0
    0|0
  • hiçbir alakası yok hoşlandığını söylemek çok güzel bir davranış aslında karşı tarafın utanıp söylemediği bir şeyi kız yapması çok güzel hep erkekler mi söylicek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hoşlantı tek taraflı bişey değilki.kim hoşlanıosa gelip söyleyebilr kimse bunun içn kimseyede kaş.r lafını takmaz takıosa da kendindede vardır kaş.rlık.

0|0
    0|0
  • kendisine gidip bizzat söylemedim ama o bir şekilde öğrenmiş.sonra o da beden hoşlanmaya başladı :)

0|0
    0|0
  • Seviyorsa karşılığını olumlu verir.

0|0
    0|0
  • söylediğin insanın kişiliğine bakış açısına bağlı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...