Okuldan son sınıflara verilen izin ?

Merhaba arkadaşlar hani lise son sınıflar okuldan izin alabiliyolarya ben okuldan izin almadım 2 hafta daha giderim ne olacak dedim 19.5 gün devamsızlığım vardı bugun 20 oldu geç kaldım aile hekimliğine gittim rapor vermedi

O okulun verdiği 45 gün izni kullansam bugünkü devamsızlı silinir mi geriye dönük işler mi o izin ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyorumki :)

unuttum lise izinleri nasıl oluyordu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bırakmazlarkı zaten şurda 2 hafta kalmış sılerler o devamsızlığı başımızdan defolsun gıtsın hesabından.. ole de yapabılrısın sılınır

0|0
    0|0
    • biliyorum bırakmayacaklarını bende öyle düşünüyorum ama yinede her ihtimale karşı önlemi eldn brakmamak gerek

• Veli ile birlikte gidip neden izin almıyor da kurtulmuyorsun Allasen!...

0|0
    0|0
  • git rapor al. gerçi normalde yapsan bırakmıyorlar nasılsa fghşlfşghi

0|0
    0|0
  • geriye dönük değilde bugun ailenden dilekçe götür geriye dönük en fazla 2 haftaya izin veriyorlar

0|0
    0|0
    • Şimdi geriye dönük derken mesela ben yarın izni aldımya geriye dönük olarak sadece bu gün için işlese yeter :D

• olur sıkıntı yok

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer yöneticilerden biriyle aranda ciddi bir şey yoksa bırakmazlar zaten. Ailen dilekçe verir, son devamsızlığından silinir.

0|0
    0|0
  • İzin filan sıkıntı olur belki sen en iyisi git doktora kolum ağrıyo de sana ilaç yazsın reçeteye . Reçeteyi al okula götür sevkli diye görünürsün . Rapor vermesede olur .

0|0
    0|0
  • Onu müdür pampaya,soracaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...