Üniversitedeki sevgilinizi yıllar sonra Bakan olarak görseniz ne hisederdiniz acaba?

Abi çok ilginç bir durum ya.Benim büyük halamın başına geldi bu durum halamın mezuniyet yıllığında bile yazıları var.Bakanında fotoğrafları var çok farklıymış ya mezuniyet yıllığında.Hatta Bakan bey üniversitede sürekli tuvalete gidip aynaya bakar saçını falan tararmış ama bunu o kadar sık yaparmış ki erkekler arasında lakabı 'Ayna çatlatan'mış ayna çatlatan diye dalga geçiyolarmış aralarında :D Çok değişik bir durum ya halamın hem sınıf arkadaşı hem sevgilisi.Böyle bir durum sizin başınıza yıllar sonra gelse ne hisederdiniz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• giderdim bir dal abi be bir dal be derdim:)

0|0
    1|0
    • Bir dal? Anlamadım valla :)

• sigara yani:-)tinerciler öyle istiyo giderdim bende bakanıma abla bir dal abla eski günlerin hatrına derdim:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Aslında özellikle kızlar için ibretlik bir durum. İleride kimin ne olacağı bilinmez, o yüzden kimseyi hor görmeden mümkün olduğunca fazla erkeğe vermek gerek. Aralarından biri mevki sahibi olur ileride.

0|1
    0|0
  • Benim de dayımın üniversitede sınıf arkadaşı Ahmet nejdet sezer mis. Hiçbir faydası olmadı. Gerçi sezer in kendine de hayri yoktu.

0|0
    0|0
  • İntihar ederim amk=)

0|0
    0|0

• Hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • beni ilgilendirmez isterse amerikan cumhur başkanı olsun.yaşanmış bitmiş şey sonuçta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hiçbişey :)

0|0
    0|0
    • Bilmem ben çok garip hisederdim ne bileyim zamanında ensesine vurup trip attığım çocuk büyümüşte Bakan mı olmuş derdim hahah :D :D

• Ne yapalım hayat ne olacağı belli olmaz:)

0|0
    0|0
  • hiç bişey.

0|0
    0|1
  • benim eski sevglmde baskanliga aday olcakmis tvde gormek istemem kendsni

0|0
    0|0
Yükleniyor...