Beşiktaş 1-1 İlerliyor?

Süper Ligte ve Şampiyonlar Liginde son 3 maçında berabere kaldı. Beşiktaşın şu an ki durumunu nasıl değerlendiriyosunuz? Bu seneki şampiyon kim okur?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Beşıktaş'ın beraberliğine sevinen galatasaraylıların bu sene Avrupada olmadıkları gectiğimiz Sezon Astanaya puan kaybettiğini, yediği 19 Golle 6 macta Türkiye Tarihinin Sampiyonlar Liginde en cok kalesinde gol gören Takım biliyormusunuz? 4er 4er yediğiniz golleri ne cabuk unuttunuz. BEŞIKTAŞ evet 2 macıda yenemedi ama yenilmedikde. 2. sıradayiz ve bu grubdan cikacağiz. Beşiktaş Şampiyonlar Ligi oynarken, Türkiye Kupasında Dersimsporla eşleşmeniz zor tabi Beşiktaş Dünyanin en iyi Liginde oynarken birileri kıskanmış 😀 Şimdi gelirler biz eskiden ŞL'ye gittik derler. Bu hayatta gecmişte ne olduğun neler yaptigin önemli degil, şimdi ne olduğun önemlidir.

Beraberliğe sevinen bazı fenerlilerede bir kac kelam etmek isterdim ama 8 senedir Sampiyonlar Liginde oynamayan Takım hakkında fazla konuşmaya gerekmez.

SIYAH BEYAZ SAMPIYON BEŞIKTAŞ

TARIH BEŞIKTAŞI YAZACAK

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 14

• Beşiktaş olur olmasına da bizi kanser etmezse iyi sezon sonuna kadar. Dün varya beşiktaşın öyle bir mallık yapacağını biliyordum dedim tek maç idda 1 den 0 vereyim temiz 15 katı veriyor son anda vazgeçtim keşke yapsaydım :)) gerçi o zamanda bunlar 0 dan 0 kalırdı :D

1|1
    0|0
  • 6 macta 6 beraberlik yetmez kanımca gruptan çıkmaya. Bu gidişle mac kazanacak gibide görünmüyor bakalım hayırlısı

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • İnş Galatasaray olur fena başlamadık lige.

0|0
    0|0
  • Bu sene şampiyon galatasaray.

0|1
    0|1
  • Bundan sonrada en fazla 2 puan alırlar Napoli maçlarını geçin Dinamo kiev rusyada zorlar belki yenebilir.. Benfica'yı burda yenebilir oda 2. Napoli Benfica maçına bağlı o yüzden en fazla 2 puan daha veriyorum Beşiktaş'a

0|0
    0|0
  • Galatasaray = )

0|0
    0|0
  • beşiktaş ligte şampiyon olur ama şampiyonlar liginde malesef umut yok beşiktaş için degill tüm süper lig takımları için geçerli bu. avrupada sadece 1 takım bizmm komple ligi satın alabiliyo :D fenerbahçede çıkamaz gruptan çıksa bile fazla gidemez

0|0
    0|0
  • Bu sene sampiyon barça olur

0|0
    0|0
  • Galatasaray sahneye çıkmaya başladığına göre tabiki Galatasaray olacak. beşiktaş kim

0|0
    0|0
  • Gs olur

0|1
    0|1
  • şampiyon fenerbahce

0|0
    0|0
  • Cim Bom şampiyon olur bunun aksini iddia eden futboldan falan anlamıyordur burayada açık net yazıyorum :D

0|0
    0|0
  • bir Gs li olarak

Kesinlikle Bjk

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...