Herbalife'dan vücut analizi yaptırdım, detaya yazacağım. Vücut analizinden gerçekten anlayan biri yorumlayabilir mi?

Kilo:58 Yaş:20
Vücut yağ oranı: %20.6
Metabolizma hızı: 1413
Vücut yaşı: 12
Vücut sıvı oranı: %55.8
İç organ yağ oranı: 1
Kemik yoğunluğu: 2.3 kg
Kas kütlesi: 43.7
Vücut yapılanması: 8

Gerçekten anlayan biri yorumlayabilir mi?

0|1
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Oranların iyi bence ama şunu söleyebilirim. Herbalife shakeleri çok iyi tok tutuyor. Çayları ise çok güzel kilo verdiyor herbalife gerçekten iyi. Tek sorun çalışanları. Adama böyle sümük gibi bir yapışıyolar bırakmıyolar. Anlatamam yaa acayip bunaltıyolar tek eksi yanı o. Zor kurtuldum

1|0
    0|0
    • 2ay

Bölgesel problemim var bacaklarım kalın, ben de çok şaşırdım. kadın dedi ki yağ oranın normal dedi, o an şaşkınlıktan öyle bir duraksadım. basenlerim var ve bacaklarım üst bölgeme göre kalın. O zamanlar 58 kiloydum şu an 56 ya düştüm. Kadın bana şey dedi senin etin cıvık ondan kilolu gözüküyo bacakların dedi dedi yağ oranın normal dedi, kas ve kemiğin zayıf dedi, shake önerdi kas ve kemik için 80 liraydı ben de almam dedim 25 günlük shake 80 lira o kadar zengin değilim annem vermez bana o parayı kendim de kıyamayıp vermem

• 2ay

shakeler çabuk bitsin diye çok attırıyolar zaten :) neyse bulaşma spor yap boşver yapışkanlar onlar

En İyi Kız Görüşü

• Zayıfsın. Herbalife ürünlerinden uzak dur derim...

3|0
    0|0
    • 2ay

zayıf değilim inan

• 1ay

Teşekkürler

• 1ay

önemli değil

Erkekler Ne Diyor 1

• Yağ oranın fazla gibi erkeklerde %20 neredeyse şişkoluğa denk geliyor 1.75 in altındaysa

1|0
    0|0
    • 2ay

Yağ oranım normalmiş herbalife üyesi söylemişti

Kızlar Ne Diyor 1

• bayağı zayıfsın heralde boyun kaç.

0|0
    0|0
    • 2ay

162

• 2ay

Bölgesel problemim var bacaklarım kalın, ben de çok şaşırdım. kadın dedi ki yağ oranın normal dedi, o an şaşkınlıktan öyle bir duraksadım. basenlerim var ve bacaklarım üst bölgeme göre kalın. O zamanlar 58 kiloydum şu an 56 ya düştüm. Kadın bana şey dedi senin etin cıvık ondan kilolu gözüküyo bacakların dedi dedi yağ oranın normal dedi, kas ve kemiğin zayıf dedi, shake önerdi kas ve kemik için 80 liraydı ben de almam dedim 25 günlük shake 80 lira o kadar zengin değilim annem vermez bana o parayı kendim de kıyamayıp vermem

Yükleniyor...