SİZCE TÜRKİYEDEKİ TARAFTAR PROFİLİ DĞİŞMELİMİ?

Bakıyorum avrupada ör GS REAK MADRİD maçı gsliler iç içe maç izliyo madridlilerle bu durum shalke maçındada öleydi bizde olsa kan çıkar. Adamlar kendi aralarında maç yaptıklarındada arada 2 çizgi güvenlik oluyo ine yanyanalar bzm 25 sene önce olduğumuz gibi! Birde başka bir konu adamlar mesela ingiltere liginde tiyatro seyircisi gibi maç izliyolar ama mesela hakemin faul vermemesine okadar tepki veriyolarki hakemin feleği şaşıyo birde kendi takımı atağa kalkarken bir uğultu kopuyo falan bnce öyle olmalı bzmkiler daha çok görseller ama bunu hakemi etki altına almayaı fb yıllardır yapıyo gsde arenaya gçtikten sonra iyi yapıyo brz beşiktaş sıkıntılı bu konuda sizcede profil değişmelimi?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Olay eğitimle alakalı. Veltins Arena'da Schalkelilerle yanyana dizdizeydik. Onlar gol atıyor seviniyor, biz gol atınca seviniyorduk, kimse en kimsenin sevincine en ufak bir müdahelede bulunmuyordu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• Bizim mahallede bazı abilerin kombinesi vardı, Ankaragücü maçına gelin diye ısrar ediyorlar şimdi bir gün bana da illa gel dediler tamam dedim, 50 kişi otobüse bindik mahalleden giderken sonra Ulus'ta indik stada yürüyoruz, baya oldu karşıda Trabzonspor var, stadın yanından geçerken Trabzon'lu taraftarlar oturuyordu bizimkilerden teki adamın suratına bir tükürdü görmen lazım, hem tiksindim hemde gülmeye başladım, küfürleri filan zaten saymıyorum :) adamda oturuyordu bir şey yapmıyor yani korkudan :) böyle şeyler çok var adamlar sadece maçta değil, maçtan sonrada ortalığa dökülüp kavga ediyor, bunların aşılması için daha çok uzun zaman var tabi aşılırsa oda. Ülkede sorun bitmiyor ki herkes ayrı bir alemde kafasına göre takılıyor sonra sinirini, stresini milletten çıkartmaya kalkıyor.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle katılıyorum bide trübünde maç izlenmiyo ben gs maçında golü kaçırdım sen düşün ama adamlarda öyle değil hakeme ve takımı atağa kalkarken müthiş i uğultu bzm çoğu taraftarın hakemle hiç işi yok :) Bunu sadece fb uzun yıllardır bide arenaya gçtkten sonra gs yapıyo ztn dikkat edersen o stadlarda yani gs ve fb stadında hakemlere bişe oluyo rahat karar veremiyolar :)

• Aynen :) benim maçları takip etmem ama ona rağmen ne olduğunu iyi biliyorum :) adamlar sahaya atlayıp hakeme dalıyor :) daha ne beklersin, onların maç anlayışı bu, kavga gürültü olsun yeter.

• herşey eğitimde bitiyor

seyircilerin eğitimli olması önemli

0|1
    0|0
    • GS seyircisi brz daha yakın ozaman bu profile sanırım

• her takımın üniliside cahilide mevcut

• tm gardaşum :)

• ispanyayı yazmamışsın gol kaçınca huuuuuuu diye bağırıyolar ona bitiyom :D

0|1
    0|0
  • Galatasaray taraftarıyla iç içe maç izlemek kolay bize bir adım atana biz iki adım atarız suç GS taraftarında değil

0|1
    0|0
  • degismez neden cunku biz modern insan degiliz be dostum bizde yan yana oturcaklar kardes dedigimiz kuluplerle bile taraftarlar birine girer

0|1
    0|0
    • Aynen öyle futbol bir zevktir ama gelde anlat bide bu maçtaki olaylar falan inan samiyene maça gittim maçı izleyemedim bağırmaktan vs tvden izlesen daha iyi golü kaçırdım sen düşün :) Ama adamlar oturuyo izliyo öyle bir anlık tepki veriyolarki bu ister istemez oluyo ve aşırı motivasyn oluyo

• aynen öyle biz duygusal insanlariz cok

Yükleniyor...