Bence Beşiktaşın bu kadrosu Ş. Liginde iler ki turları görebilecek bir kadro değil. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bence Beşiktaşın bu kadrosu Ş. Liginde iler ki turları görebilecek bir kadro değil. Fikret Orman pintilik yapmayıp kesenin ağzını açmalıydı. Yıllar sonra şampiyon olup, şampiyonlar ligi gibi fırsatı elimize geçirdiğimiz bu dönemde daha iyi kadro oluşturulmalıydı. Taraftar ligte götürecek bir kadroyla yetinmesi istendi. Gözler boyandı biraz bence. Uyutulduk. Umarım yanılırım arkadaşlar :(
Sizlerin görüşleri nedir bu konuda.

Lütfen kırıcı olmadan yorumlarınızı belirtin :(

Güncellemeler:
2ay bu kadrosu Ş. Liginde iler ki turları görebilecek bir kadro değil.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Gomez giderse daha iyisini alırız -Fikret Orman (Aboubakar'ı aldı )

0|0
    0|0
    • 2ay

aboubakar fizikli ama boş gibi geldi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu grup aslında çok çok iyi bu gruptan çıkması lazım Beşiktaş'ın ancak ilerisi yani ne kadar ilerisi olur tartışılır.

0|0
    0|0
  • bu gruptan çıkabilirz bence, oyunda onu söylüyor zaten..

0|0
    0|0
  • Kadro iyi ama her zaman üst seviye oyun oynanamıyor
    tecrübe lazım

0|0
    0|0
  • Galatasaray gibi lig için takım kurulmadı barcelonadan portodan benficadan fenerden oyuncular alındı

0|0
    0|0
    • 2ay

onlar avrupaya gitmiyor ki bu sene orda bir mantık hatası yok bence
      gruptan sonraki aşamalar çeyerk finaller hiç hayal edilmemiş bence her zaman ki gibi avrupada bir iki tur gidilir taraftarın gözü boyanır düşünülmüş, yukardada yazdım yıllar sonra böyle bir şans ve ufugu kısıtlı insanların elinde heba olan bir beşiktaş :(
      grupta ki takımların hiç biri ş. ligi takımı değil doğru dürüst bir kiev sürekli katılıyor ama onlarda pek bir şey yapabilen bir takım değil, napoli diyoruz gözümüz korkuyor ama ş. liginin gediklisi değildir, italyada juventustur milandır bunlar traş takım bence, asıl şamp. ligi gruptan sonraki takımlar onlara diyorum hazır değiliz bilmiyorum aklım karışık yaktın bizi fiko uyuttun bizi fiko ah fiko vah fiko :(

• imzamı atarım bunun altına aklımdaki şeyi yazdın

0|1
    0|0
  • aynı fıkırdeyım senle

0|0
    0|0
Yükleniyor...