Burda ki erkeklerın hepsi kız tavlamanın peşınde mı ?

burda ki erkeklerın hepsi kız tavlamanın peşınde mı ? yoksa bana mı böylelerı denk geldı?

0|0
11|34

En İyi Erkek Görüşü

• internetten kiz tavlayanin sosyal hayatindan suphe ederim

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• hmm senin amaç erkek tavlamak demekki... herkes ön yargısında kendi iç dünyasını koyarmışta ortaya :)

0|0
    0|0
    • benim amaç burdan fikir almak hem demekkı bu ön yargıyı burdakı bana denk gelen abazalar oluşturdu benim anlayamadıgım benim burda erkek taavlama nıyetımın oldugunu nerden çıkardıgın

• nerden çıkardığımı yazdım zaten.. herkesin amacı farklı olabilir sen sormaya gelirsin ben cevaplamaya.. kimisi izlemeye kimisi dinlemeye.. kimisi dediğin amaçlarla gelir kimisi egolarını tatmin etmeye... anlayacağın toplum varsa bir yerde herşey vardır iyiside kötüsüde arlısıda arsızıda...

• arkadaş olduğum bayanlara sorabilirsin referanslarım kuvvetli.

1|0
    0|0
  • yaklasık 1.5 senedır burda uyeyum asla oyle bı amacım nyetım olmadı kımseyıde rahatsız etmedım sımdıye kadar bu konuda cok rahatım hıc bı bayan uye cıkıpta esmer-yarim benı rahatsız ettı dıyemez maksat muhabbet stres atmak ben bunun ıcın burdayım cok guzelde dostluklar kurdum sana abazalar denk gelmıs demekkı

2|1
    2|1
  • Ne alaka .listemde tonla hanım kızlarımız var.

benim niyetim kız tavlamak ozaman senin bakış acından bakarsak.

0|0
    1|0
  • Erkek heryerde erkek, Çoğu profil resminden profil bilgilerinden kendini belli ediyor. Kız tavlamak ne demek anlamıyorum ki o nasıl bir tabir ya sanki demir tavlıyorlar :)

0|1
    0|0
  • Her şartta ve her koşulda yanımda olacak, her zaman destekcim olacak, azıcık laf dinleyecek, bana sadık olacak ve bir ömür sevebileceğim kişi buradaysa neden olmasın

Bir diğer açıdan bakacak olursak hayatımın sonuna kadar bıkmadan usanmadan sevebileceğim, kendimi ona adayabileceğim, herşeyim olacak insan buradaysa neden olmasın?

Ama soruna da cevap vereyim herkesin amacı kız tavlamak değil ancak amacı kız tavlamanın ötesinde olanların varlığından da şüphemiz yok.

0|0
    0|0
  • yoo benim öyle bir amacım yok.

( hişşt kimse görmesin bu yazdığımı. senle çıkabilir miyiz, hadi noolur seni tavlayayım. :) )

0|0
    0|0

• Çoh ayıp

0|0
    0|0
  • Yöö. aramızda bu gayede olmayanlar da var.

0|0
    0|0
  • Hayır benim öyle bir amacım yok :) fakat ben kızların erkekleri tavlamak için burada olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • 1. arkadaş,sevgili, izdivaç,saklambaç,çarkıfelek istemiyorum

2. +1,xper,puan,level,game over istemiyorum

ama istememk yetmiyo. istediğm

1. bir iki laf etmek

2. yardımcı olmak

3. kafa dağıtmak.

4. zaman öldürmek

5. veri toplamak

6. eğlenmek

7. bu kadar

0|0
    0|1
  • valla kız tavlamak değil amcım.sadece ileriye dönük bir başlangıç yapmak.çocuk değilim,kimseyle gönül eğlendime gibi bir niyetimde yok.sonuçta o kızlarında kalbi var..

0|0
    0|0
  • site kızlar soruyor ama bizim ne işimiz var acaba ne çekiyor bizi buraya?

0|0
    0|0
  • yok öyle bir gayem ama bana hoş gelen bu sayfa da herkesin görüşünü paylaşıyor olması ..

0|0
    0|0
  • burdan kız ayarlamak mı herhalde sevgili yapana kadar ömrüm yetmez 25 sene falan sürer :)

0|0
    0|0
  • genelleme yapmamak lazım

0|1
    0|0
    • ben genelleme yapmadım oyle mı yoksa benim tanıştıklarım mı oyle dedım

• yok ben, sen genelleme yapıyorsun demedim, "buradaki erkeklerın HEPSİ" diye sormuşsun ya ona istinaden yazdım ben. Cevabımı düzelteyim o zaman. Burada ki erkeklerin HEPSİ kız tavlama peşinde değil. Bazıları olabilir

• yok beinm amacım soru cevaplayın 10 level olmak :D kızlarınki ne :D

0|0
    0|0
  • sana öyle denk gelmiş.. belkide öyledir bilemedim bak şimdi...

0|0
    0|0
  • evet tüm düşüncemiz bu yemiyoruz içmiyoruz bunu düşünüyoruz nasıl kız tavlarız diye, lanet olsun içimizdeki kız tavlama sevgisine :)=

0|0
    0|0
  • facede daha çok oraya gitsinler milyonlara hitap ederler

0|0
    0|0
  • heryerdeki erkeklerin ezici çoğunluğu öyledir. sizin de tek maksadınızın sadece soru sormak olmadığı açık zaten

0|0
    0|0
  • sana öyle denk gelmiş

1|0
    0|0
  • Seni sebepsiz yere ekleyenlerin amacı öyledir

0|0
    0|0
  • hayır tavla sevmem ben

0|0
    0|1
  • Yorumlara bakılırsa hepiniz erkekler hakında genel olarak konuşmuşsunuz.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey.

0|0
    1|0
  • Öyle bir izlenim mi vermişiz

0|0
    0|0
  • Çoğul konuşma.

0|0
    0|0
  • herkes üstüne üstüne geliyorsa belkide sen yanlış yönde ilerliyorsundur

0|0
    0|0
  • karşılıklı tavlama,arayış her yerde her mekanda olabilir.bunun kadınla ya da erkekle ne alakası var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet bir kac tane var öyle her kiza yavsayan

0|0
    0|0
  • Erkeklerin hepsi tavlama , kızların hepsi de tavlanmak için burdalar evet ..

-Zihniyete bak ya.. Sana öyleleri gelmiş Hayatım..

1|3
    1|2
  • bana kalırsada öyle:)

1|0
    0|0
  • Alayı evde kalmış izdivaç amaçlı burda :)))

0|1
    0|0
  • çok mu tavladılar seni :)

0|1
    0|0
  • beni kim eklese iyi niyetimle kabul ediyorum ama sonra sacma sapan mesajlar geliyo özelden

0|0
    0|0
  • Hepsi öyle eveet

0|0
    0|1
  • hepsi olarak genelleme yapmak ne derece doğru olabilir?

0|0
    0|0
  • Yoo ne alaka cok arkadasim var burdan hicte oyle degiller...

0|0
    0|0
  • geneli öyle bir kısmı değil.kim nasıl olduğunu belli ediyor zamanla.

0|0
    0|0
  • Hepsi don avcısı bunnarın.

1|0
    0|3
Yükleniyor...