Hergün spor yapılırmı?

3 gündüe hergün kardio ağırlık çalşıyorum bazen sabah bazen öğlen bugun gitsemmi gitmesemmi

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılır.
    Spor salonunda tanıdığım biri vardı. Kilo vermek için geliyordu. Adam günde 3000 kalori yakıyordu. Daha fazla kalori yakayım diye koşu bandına dambılla çıkıyordu. Her gün spora geliyordu. Haftada 3 kilo veriyordu yanılmıyorsam. Ha bana sorarsan sağlıksız bir durum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• yalnış yapıyorsun.. hergun spor olmaz üstelik agırlık ve kardio yapıyorsun.. vücudunun dinelnmesi gerek aksi taktirde saglık sorunların baslar.. en ideali haftada 3 gun idman yapmaktır. ve 1 - 1,5saat

0|0
    0|0
  • Her gün spor yapmak kaslara zarar verir.
    Kasların dinlenmesini sağlamak kesinlikle şarttır

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama gece dinlenmiyomu zsten

• 2ay

Kesinlikle hayır. Kasların ve liflerin dinlenme süresi en az 2 ile 3 gün arasıdır

• Dinlendir arada vücudunu hergün yapma.

0|0
    0|0
  • Hergün olmaz yapılmaz ki ağırlıkta çalışıyormuş sun vücudun dinlenmesi şart tavsiyem iki gün haftada iki gün belirle ve dinlen yani haftada beş gün çalış

0|0
    0|0
    • 2ay

Bugun gidip yarın gitmesem?

• 2ay

Gitmek istiyorum 😄😄

• 2ay

Kolay gelsin o halde sana bol bol terle 😀

• Yorgun hissediyosan gitme bu bir zorunluluk olmasın onun yerine gşt sahilde yürüyğş tap cann ne şatiyosa öyle yani

0|0
    0|0
  • hergun olmaz

0|0
    0|0
  • Yapılmaz

0|0
    0|0
  • Kendini ne kadar zorladığına bağlı..

0|0
    0|0
  • Yapılsa iyi olur

0|0
    0|0
  • Fazla cardio göz çıkarmaz 😁

0|0
    0|0
  • Spordan sonra kaslarını dinledirmediğin sürece verim alamazsın kardiyoda olsa dinlenmeye ihtiyaç var

0|0
    0|0
  • Bende eriniyom valla😕

0|0
    0|0
    • 2ay

Erinmekten değilde vucudun dinlenmesi lazım aslında ama ben gitmek istiyorum:D

• 2ay

Ben 1 saat yapıyorum sadece😊

• 2ay

Dogrdudur ya☺

• tercih senin dinlenmelisin ama arada

0|0
    0|0
  • Yapılır abartmadan..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...