Vücut geliştirmeden iyi anlayan biri var mı?

varsa eğer lütfen yazabilir mi? bir kaç sorum var da

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness'la uğraşıyorum iş görür mü?

0|0
    0|0
    • protein tozu haricinde kullanabileceğim ürün var mı? kilo alma ve kısa zamanda iyi bir vücut yapma için

• saolasın kardesim de sarısı neden hariç

• Sarısı damar tıkanıklı, Kolestrol gibi şeyler yapıyor..

Kızlar Ne Diyor 4

• anlıyoruz işte

0|0
    0|0
  • ağırlık kaldırmak iyi kas yapar.

0|0
    0|0
  • Bol bol gazete kitap oku. Şaka şaka, amele gibi taşı.

0|0
    0|0
  • kas için mi lazımdı şişme gibi olmayın yapmayın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• burdan soraydın eyiydi

0|0
    0|0
  • sor bro anlarım

0|0
    0|0
    • protein tozu haricinde kullanabileceğim ürün var mı? kilo alma ve kısa zamanda iyi bir vücut yapma için

• bro idman sonrası kaliteli kuruyemiş yiyebilirsin ama bokunu çıkarma, ben de toz kullanmam, doğal beslenirim. biraz sabret gelişirsin, ha illa ürün kullancam diyosan; karnitin kullan ama böbreklerin sikilsin, diyalize bağlı yaşa 10 yıl sonra

• aman aman iyi böyle ya sağolasın kardesim

• profesyönel olarak 3 senedir yapıyorum sorabilirsin

0|0
    0|0

• ee karbonhidrat tozu alabilirsin kilo almak içinde bol bol ekmek ye örnegin günde 3 öğün yiyosan 5 öğüne çıkar protein tozu bence yeterli kas yapmak için doğalda yapabilirsin ama sana kalmış bişey sağlam çalışmalısın hocanın verdigi programlar biraz zayıf programlardır verdigi programı 1 ay yaptıktan sonra yeni programlara geçmelisin yani spor hocası senin gelişmeni istemiceği için sana kötü program hazırlar çünkü seni salonda tutmak için para ;)

Yükleniyor...