Gezi Parkı'nın ardından Anıtkabir'i de yıkarsak Elhamdülillah

AK Parti İnebolu Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Küpoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan yaptığı açıklama sonrası istifa ettiğini açıkladı. Bu haysiyetsiz hakkında ne düşünüyosunuz?

Güncellemeler:
evet ben gizliyim arkadaşlar nedeni ise sabahtan beri savunduğum şeyden ötürü yemediğim küfür kalmadı ...

0|0
1722

En İyi Kız Görüşü

• Yıksınlar. Hiç tepki vermem valla. Bina olarak da estetik değil zaten.

1|5
    17|16
    • Seni en iyi cevap seçiyorum ki insanlar görsünn ...

• tansiyonunu ölçtür bence ;) gizlenme her tür fikre açık karnından konuşma

• iyi yıkayın mermerleri yakında ziyaret edeceğiz !

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben AKP li biri olarak söylüyorum bunu dediyse istifa etmesi iyi olmuş çünkü şerefsizliktir ANITKABİRE kimse dokunamaz ki zaten bunu diyen o AKP li olamaz provakasyoncu resmen...

9|2
    1|0
    • Anladığım kadarıyla Atatürkü sevip sayan birisin ama savunduğun parti Atatürkü sevmiyo be kardeşim.. Çevremde okadar çok varki Atatürk diyipte akpye oy veren gerçi hepsi aynı..

• Akp karşı biri olaraktan ++++++++++++++++++++++

• Tm dorudur onu demiyorum ben şimdi akp görüşü belli hani Atatürkü R.T.E de sevmiyo herkez biliyo o sanıyoki bana oy verenler Atatürkü sevmiyo ben biliyorum sana oy vern %50 lik kesimin en az %30 u Atatürkü sevip sayan insanlar benim akrabalarımdada çok var bunu diyorum.. Yoksa chp mhp o bu sağlam adam yok ama hiç olmazsa Atatürk diyolar..

• AKPnin amaci bu. Bunu simdi yapamiyorlar ondan ses yok. Ama 10 sene sonra , 20 sene sonra , Atatürke yalanlariya nefret ettirmeyi basardilar mi bunu yapacaklar.

AKP, Atatürk düsmani ve bu herzamanda ortadadi.

7|3
    0|0
  • Yıkıp yerine ne yapacaklarmış ? Bunlar paranın kokusunu aldılarmı her şeyi yıkar herşeyi satarlar. Kabenin üstüne kat çıkar, yanına da market açarlar. Turfanda hıyar satarlar... Din satarlar...

6|1
    1|1
  • O lafı dediyse isabetli olmuş ztn..

2|2
    1|0
  • Köpekten nasıl bir davranış beklenirse onu yapmış,şaşırtıcı bir şey değil,19 Mayıs'ımızı kutlatmayan,10 Kasım'da siren seslerimizi kesen,29 Ekimide önemsiz diyen bir partinin gençlik kollarının bunu yapmaası gayet normal

5|3
    0|0
  • bütün dertleri cumhuriyet ve Atatürk. bir chp li olarak çok samimi söylüyorum gerçekten laiklikliğe, ulusal değerlerimize, cumhuriyete, Atatürk ve silah arkadaşlarına dil uzatmasınlar. ülkeyi yönetmelerine ve yaptıkları yolsuzluklara cevabımı sadece sandıkta veririm bunun haricnde bir direniş sergilemem. ama bu tavırlarına devam ederlerse en sert tepkiyi görecekler. bu gördükleri ise yemin ediyorum hiç bişey değil. henüz göstericiler karşılık vermedi. bir sonrakinde karşılık görecekler!

3|2
    1|1
    • İnan herkesin sabır taştı zaten

• Sabhtan beri küfür üstüne küfür ama ya :S

• sana küfür edenler bir gün kendi kan göllerinde boğulacaklar.

• Dikkata değer biri olarak görmüyorum takmıyorum kendilerini

6|2
    0|1
    • Takılmamak lazım ama sinir bozucu işte

• onların amacıda o zaten boşver koy bir taraflarına biz mücadelemize bakalım

• bi teşebbüse bakar.. bir adım alttarafı ya .. obiadımı atsınlarda görsünler anlarının ... tersten ... cesetleri bile çıkamaz ordan

2|1
    1|0
  • işte sizin gibiler yüzünden ortalık karısıyo acıklamayı yaptıysa o kendı karaktersızliği istifa etmıs orası tamam da ..

sizin bu yaptıgınız acıkca provokasyon bir kişinin yaptıgı davranıs ya da sarfettiği sözle hiçbir kurum ya da kişiler komple zan altına alınamaz sen akp'li falanda değilsin acıkca ortada amacın ortalıgı karıstırmak en ıyı cevabından da belli zaten Allah sizi bildiği gibi yapsın ..

2|1
    5|0
    • En iyi cvbı seçmemdeki amaç kinayemden belli çocuk. Başka bişey yazmaya gerek yok...

• fırsat bu fırsat sizi nasıl kışkırtacaklarını iyi biliyorlar... tayyibin gazı yetmedi şimdi provakasyoncuların gazına gelin...

1|0
    3|1
    • Kimsenin gazına geldiğimiz yok yapılan bir açıklama ver ortada ...

• peki küçük hanım taksimde o hakkını savunan gençlerin arasındada provakasyoncular vardı hani ortalığı yakıp yıkanlar? bu söylediğinle bunuda meşrulaştırmış oluyorsun...

• Arkadaş ayranı fazla kaçırmış olmalı :D dokununca böyle oluyor demekki

1|0
    0|0
  • bu biraz sıkar g.t ister, ama haberin dogrulugunada bakmak lazım, bu şerefsiz böyle bişey yaptıysada milleti tahrik etme gibi bir niyetide olabilir

2|2
    0|1
    • Evet ya kışkırtmaya çalışıyorlar

• Komik sadece ufak bi' yazı ile istifasını veren kekolar mı yıkacak ? Sinir de bozmuyor değil orası ayrı.

2|2
    1|1
    • Kışkırtıyorlar sanırım :S

• Kimse Atatürk'ü sevmek zorunda değil ama açıklama çok saçma, böyle bir açıklama yaparak çok şeyi kaybeder. Her şeyi geçtim, İslama zarar verir..

Ama böyle bir açıklama var mı ortada? Haber doğrulandı mı? Bu söylem de, diğer bir çok söylem gibi yalan olabilir, provake etmek isteyen çok. Kaynak belirtiniz lütfen.

3|0
    1|1
  • önüne gelen her insan milletvekili olursa ağzı olan konuşur..

2|1
    2|1
    • Mayasıl olmuş adamın ağzı :S

• milletvekili değil gençlik kolları başkanı.

• her ne kimse ülkenin zor durumda oldğu günlerde o sözleri sarfetmek mantık dışı..

• ferhat köpoğlu

2|0
    1|1
  • Ne gaza geliyorsunuz ya bayılıyorum milletime :)

1|3
    7|4
  • Soyadını yanlıs yazmışlar. Doğrusu : Ferhat KÖPOĞLU

Hayallerde yaşıyor bazı i*neler...

3|0
    0|1
  • ben bir akpliyim ve kürdüm.bunu söyleyen büyük ayıp etmiştir.insanımız ne zaman başka dinlere,kültüre,düşünceye saygılı olacak bunlar çok üzücü şeyler

5|3
    1|1
  • Sıradan bir kişi gençlik başkanı olsa ne farkeder.

0|0
    3|0
    • Ne mi fark eder sonuçta yazmış mı yazmış bu kadar .

• hiç açıpta bir tarih kitabı okudunmu . evet sıradan bir kişi kendisi adına öldürülsün ve öldüren cennetliktir emri çıkmasına rağmen milli mücadeleye başlamıştır çok çok haklısınız .siz abd ye manda himaye olalım diyen atalarınıza saygı duyun .

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 16

• onuda yaparlar adım başı avm görmekden midem bulandı yeterin ya

adam başa geldikden sonra yaptığı avmlere bakarsanız görüceksiniz yeter bırakın insanlar ormanlarda piknik yapsın doğada gezsin tıkmayın beton yığınlarına

4|3
    1|1
  • halkı da susturmaya çalışıyorlar kimse kusura bakmasında bir anamızı satmadığı kaldı MUSTAFA KEMAL bu ülkenin kurucusudur mezarı da burda kalcaktır yeri dar olan gitsin .

5|4
    3|1
    • ayrıca adam ve yandaşları türk olduklarını kabullenmedikleri gibi bir de türkiye'nin başına gelmiş yenilikden bahsediyolar. türk olmayan türkiye cumhuriyeti için ne yapabilir diye kimse sormuyo ilginçler. +1

• haklısın bir yandan da adam bu ülkeye şunu yaptı bunu yaptı diyolar yıl 2013 olmuş bırakın da yapsın yapsın diye oy veriniz zaten o yapmasında bizmi yapıcaz

• Yıksınlarda görelim ;) Var mı o cesaret sence...

7|3
    2|1
  • Kopyala yapistir yaparken bir baskasinin twitini yanlislikla paylastigini soylemis. Daha kendi dediginin arkasinda bile duramayan bir insan hakkinda ne dusunebilirim ki? Hicte guzel seyler dusunemiyorum :)

2|2
    0|0
  • sorun soran arkadaş siz vatan haini misiniz en iyi seçtiğin cevaba bak uyanda bak mustafa kemal ne hallere düştük .

3|1
    3|1
    • Amaç gelen geçen yüzüne tükürsün, mecazi olarak ;)

• Tamam kızma nan :D

• yok valla tepem attı dedim bumu iyi cevap :(

• onların beyni sulanmış

boşverin

adam kıbleyi şaşırmış tayyip e secde edecek neredeyse,bizde onları insan yerine koyuyoruz

3|2
    3|0
  • İstifa ederek onurlu davranmış.

2|2
    4|0
  • Böyle bir şey dedi twitter'da sonra ortalık karıştı. Ama parti içerisinde çok yüksek mevkiye sahip biri değil.

1|1
    2|1
    • o günler yakın diyerek gülen biri engellenmeyi haketti sevmiyor olabilirsin sevene saygı göster bari.

• Mevkisi fark etezki sonuçta böyle bir açıklama yapıp istifa etmiş mi etmiş.

• Kötü bir açıklama tabi. İstifa etmesi yerinde bir karar. Böyle bir düşünceleri de varsa içlerinde saklamaları, iki taraf içinde daha hayırlı :)

• Her iki tarafta birbirini kışkırtma içine düşmüş. Hakikaten baktıkça gülüyorum halinize.. Bu kadar mal insanın olacağını hiç düşünmezdim.

1|0
    5|0
    • Düşünmene gerek yok zaten, sen gibiler koca peşinde koşsun yeter.

• Yürümüyorum koşuyorum ;)

• ferhat köpekoglundan inciler.

1|0
    0|0
  • taksim olaylarını desteklememek le birlikte eğer böyle bir açıklama varsa çok saçma ve bu süreç içerisinde ortalık karıştırmaya yönelik olduğunu düşünüyorum

2|0
    0|1
  • Tahrik etmek icin yapmadiklari kalmadi. Kanmiyoruz. Provoke olmuyoruz.

2|0
    0|0
  • Her duyduğunuzla gaza gelin hemen.

2|1
    2|1
  • yok artık ya !

1|0
    0|0
  • Kemalistleri çıkdırtan konu iyi oldu 5 yıldız. Birazda onlar artık haha :..d

2|1
    9|3
  • Zamanı gelince o da olcak 50 sene sonra gör bakalım..

3|1
    7|6
Yükleniyor...