Beraberliğe puan verilmese futbol daha zevkli hale gelmez mi?

Öncelikle belirteyim. EKŞİ SÖZLÜK 'te görmüştüm.
Hepinizin de bildiği gibi modern futbolda kalite bakımından güçsüz olan taraf, ki çoğu zaman o kendini biliyor, maç boyunca sahasına 11 kişi yaslanıp maçın ebesini s*kiyor afedersiniz.
Beraberlik ve mağlubiyetin aynı anlama geldiği bir futbol düşünün.
Adam seve seve gol atmazsa s*ke s*ke gol atacak.
1-0 öne geçen takımlar ölümüne kapanacaktır fakat mağlup olan taraf için ya herru ya merru başlayacağı için deli gibi saldırmak isteyip ya atacak, ya geride çok çok büyük boşluklar verip 2-3’ü yiyecek.
Daha eğlenceli bir futbol göreceğiz.

1|1
5|26

En İyi Kız Görüşü

• Maç berabere biterse uzatmalara ve penaltılara gidilsin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 10 yıldır bunu düşünüyordum. o da beraberliğe yatma olayından dolayı. Bakıyorum maça adam yatıyor beraberliğe zevk alamıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Futbol rekabet olunca güzel oluyor. Beraberliğe şu an vermeleri zaten çok saçma

0|0
    0|0
  • Bu konuda cahilliğim çok mu belli olacak bilmiyorum da ha bir puan almak ha hiç almamak aynı değil mi? Sonuçta her iki takım da puan alıyor

0|0
    0|0
  • evet daha zevkli olur.

0|0
    0|0
  • gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Bu futbolun çok tek yönlü olmasına ve iyi takımların mutlak üstünlüğüne sebep olur. Futbol kutuplulaşır ve takımlar arasında ciddi uçurum olur, liglerin dengesi bozulur.

Hiç de iyi olmaz.

0|1
    0|0
  • Aynı fikirde değilim daha iyi olmaz yenilirsende 0 berabere bitersede 0 yani pek mantık işi gibi gözükmüyor kaldıki CL ya da avrupa gibi seviylerde grup maçlarında ya da elemelerde sıkıntı yaratabilir.

0|0
    0|0
  • ya bunu geç bu olmaz da benim aklıma takılan bişeyi uyandırdın bak şimdi. bense şunu anlamıyorum, basketbolda yenilene niye 1 puan veriliyor? D:

0|1
    0|0
  • hic dusunmemistim ama cok mantikli lan keske hayata gecirebilsek

0|0
    0|0
  • maç genelde dengede başlar zaten bir taraf çok güçlü değilse 1-0 yenik olanda illaki saldırır bu kezde 1-0 yenen kapanarak çirkinleştirir sonra grup maçlarında diyelim ilk maçlar hep berabere bitti ne olacak 4 takım Kaç kez maç yapcak diğer gruplar tek grubu mu bekleyecek yani olmaz o iş mantıksız

0|0
    0|0
  • kesinlikle daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Basketbol gibi olur o zaman iş averaja döner

0|0
    0|0
  • o zaman ofsaytı falan da kaldıralım mahalle maçına dönsün iyice, bence futbol böyle farklı denklemlerle çok daha güzel, şu gol çizgisini bile istemiyorum, tenise dönmesin futbol

0|0
    0|0
  • daha gollü maçlar olacağı kesin..
    güzel fikir..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle öyle. beraberliğe puan verilmemeli.

0|0
    0|0
  • Bence kötü olur bütün dengeler değişecek ve ufak takımlar iyice zayıflayacak. Zaten piyasa yüzünden fark iyice artıyor ve rekabet azalıyor bence böylesi kötü olur.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle.

0|0
    0|0
  • aynen ama sakatlanma oranı artacak :D

0|0
    0|0
  • Mantıkklı

0|0
    0|0
  • Güzel olur.

0|0
    0|0
  • Ikı yedı mı maç hepten bıter

0|0
    0|0
  • Olabilitesi var ama bir maçın aynı adn 2 kaybedeni olmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Keşke öyle olsa

0|0
    0|0
  • İyi takımlar surekli kazanır , zevk olmaz.

0|0
    0|0
  • o zaman maçı kaybetmekden farkı ne olur ve insanlar sevincek bişey bulamaz :D

0|0
    0|0
  • muthıs olurda bu sefer seçenek azalacagı ıcın futbola ılgıde kaybolur. yanı ya 3 puan alcan ya 0 puan... alternatıf kalmıcak

0|0
    0|0
  • Passolig kalkarsa daha zevkli olur

0|0
    0|0
  • Koskoca federasyon var sonuçta. O yüzden yoruma gerek yok bence bildiklerini yapıyorlar

0|0
    0|0
  • ayne delı oluyorum ben beraberlıge 1 puan ıcın mactan gol cıkmıyor ne param gıttı bı golde bahıste allah cezanızı versın

0|0
    0|0
  • kesınlıkle daha ıyı olur

0|0
    0|2
Yükleniyor...