Kimlerrrrrrr :).... :):)

:) bu hayattan en çok nefret ettiginiz insan kim ( evvde arabada iş yerinde çarşıda pazar ) :D

Güncellemeler:
:D üst tarafta bir komşumuz var adam sürekli burnuyla oynuo yaa :O ondan nefret ediom bende :D

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• kimse bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasn misali :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yaptıklarım ve yaptıklarımdan sonra bana karşı yapınlarda sonra onladım ki, insan herşeyden önce kendi benliğine ve kişiliğini dizğinlemeli, her defasında karşı tarafın haraketlerine göre adım atmalı.

Bu hayatta en çok nefret ettiğim insan KENDİMDEN başkası olamaz çünkü her defasında inanarak birşey yapmaya çalıştıkça itip kakan çok oldu, onların eline böyle bir koz verdiğim için bütün nefretim KENDİME.

1|0
    0|0
  • Nefret ettiğim biri yok Allaha şükür olmasınıda istemem. ayrıca ne birine küsmüşlüğüm var ne de bana küsen biri.

1|0
    0|0
  • kafasını tas yapan kırmançolardan nefret ediyorm bide şu döner bıçağıyla dans eden krolardan :D döner bıçağıyla dansmı olur mk

1|0
    0|0
  • nefret etiğim biri yok

1|0
    0|0
  • :D benim bir usta var evlerden ırak evladı olmayanların şükür sebebi p**evenk

1|0
    0|0
  • Recop Tazyik gazdoğan

1|0
    0|1
  • Kimden niye nefret edeyim ki. Herkes insandır olduğu gibi kabullenirim ben.

0|0
    1|1
    • kimsedn nefret etmiosan duvarımı nie işgal edion arkadaşım cevap verme geç ozaamn:D

• Burası senin duvarın değil. Herkese açık bir yer. İstediğime cevap veririm istemediğime vermem. Ben keyfim ve kahyası. Buna biz karar veriyoruz.

• Neden bu kadar öfke nefret fake kullanici neden

0|0
    2|0
  • o bu şu işte :D

0|0
    0|0
  • dostcanlısı birisiyim kimseden nefret etmem ben:)

0|0
    0|0
  • rte

0|0
    0|0
  • galiba kendimden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...