Vodafone Arena'da İnönü ruhu eksik değil mi?

Eskiden Beşiktaş gol yediğinde taraftar daha çok sahip çıkıyordu bağrıyordu ediyordu şimdi oda yok. Derbi'de 2 bine yakın Galatasaray taraftarı neredeyse 40 bini susturdu.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• gerçektende öyle 2500 uA taraftarı tüm stadı susturdu kendi şarkısın türküsünü dinletti adeta :D maçın ilk dakikasından itibaren kuru bir gürültü yapıyorlar, eğlence şarkılı türkülü destek yok eksikleri bu bence

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Susturduğu nereden çıktı , bir ara sesi çıktı diye mutlu oluyorsunuz da cArsi bunu yıllarca fb ve gs deplasmanlarda yaptı.
    Bilet fiyatları yuksek olduğundan çekirdekçi ve selfie ci seyirci sayisi arttı fakat düzene girecek bu iş çArşı ruhu devam edecek

0|1
    0|0
  • Dünde maçı Beşiktaşlı arkadaşlarımla izledim onlarda memnun değil özellikle skor 1-1 olduktan sonra ölüm sessizliği oluştu stadda arkadaş dedi fanatik bjklidir ben yorum yapmıyorum tabi maçta çok gergin :) Taraftarda bitti bu maçın sonunu iyi görmüyorum diye aslında daha dattiridittit yerine hakemi ve rakibi etki altına alslar o stadda müthiş olur hep diyorum uA konusuna gelirsek evet o maçta bende sıkça duydum seslerini.

0|1
    0|0
  • çünkü onlar Galatasaray taraftarı :)

0|1
    0|0
  • eksık bence

0|2
    0|0
Yükleniyor...