1500 tl civarı Laptop önerisi?

arkadaşlar benin "Asus F3Sc" miladını doldurdu. 3 kere HDD 1 kere anakartı değişti. Yine arızalndı. Anakart değiştikten sonrada düzelmedi..

Bende artık yeni bir yoldaş almaya karar verdim. Piyasaya yeni çıkan oyunları oynayabilmek istiyorum, bol bol film izlerim ama bluray olmasada olur. Ayrıca çok fazla sörf yaparım. İhtiyaçlarımı karşılayacak bir laptop istiyorum beni şoyle 3-4 sene idare etsin. ama cok param yok, 1500 tl civarı laptop önerirseniz sevinirim.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• yine tavsiyem asus olacaktır o fiyatlarda electroworld te i 5 işlemcili 8 gb ramı olan 1 gb ekran kartı olan laptop gördüm artı asus icecool sayesinde ısınma problemi olmadan kullanırsın

0|0
    0|0
    • asusa karşı hiç güvenim kalmadı. chipset arızası yapıyor. menteşeleri kırılıyor vs diye şikayetler var hep.. şu anda düşündüğüm marka lenovo veya acer. fiyatları uygun oluyor.

• bnce kullanıma bağlı olablr şuanda hp kullanıyorum dün servisten geldi fan arızası yüzünden hiç memnun değildim meğer aldğım günden beri fanı hiç çalışmıyormuş aşırı ısınma söz konusuydu fan değişti şimdi normal gibi ama asus her konuda tavsiye ederm asusun dışında toshiba tabi toshiba cok pahalı o yüzden yine asus git bak elekrtoworlde daha dün gördüm 1500 civarına cok gzl özellikleri bulunan pc vardı şahsen bu pc emekliye ayrılınca alacağım tek marka

Kızlar Ne Diyor 1

• git vatana

0|0
    0|0
    • aşırı derecede yardımcı oldun. sağol.

Erkekler Ne Diyor 2

• bimexte var git bak güzel modeller var

0|0
    0|0
  • Lenovo lar güzel.

0|0
    0|0