2 ayda 7-8 kilo almam gerekiyor.mümkün mü:(?

gerçi bu yaşıma kadar alamadığım göz önünde bulundurulursa mümkün değil gibi.

ama mümkün kılmak için tavsiyelerinize çok ihtiyacım var arkadaşlar.bebe bisküvisi işe yarar mı mesela.tavsiyeler makul olursa sevinirim:)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Millet vermeye sen almaya çalışıyon tey ALLAH ım yaa... :) boy kilo orantın ne? hemende bebe bisküvisi deişsin acı biber ye nasıl iştah açıyo ;) :))

0|0
    0|0
    • 166 41.veriym mi dahaaaaaa;((

• 22yim.üzülmek ne kelime ben kahroluyorum resmen.anlatamıycağım kadar çok etkiliyo hayatımı...50 olmayı çok istiyorum ama ben kalıcı bir şekilde hiç 45 bile olamadım.hep 41-42-43..

• sen üzüldükçe kahroldukça kilo iptal biliyo musun? akışına bırak kilo aldırıcı şeuyler ye hemen olmasa da 3-4 senede 50 ol ne bu senbin acelen seni görme ihtimalim var mı bakayım ağladığın hale eklesene istersen konuşalım bir ? Güvenin varsa...

Erkekler Ne Diyor 9

• sabah kalkar kalmaz süt iç iştahı çok açıyor sonra yiyebildiğin kadar ye öğlen çok az ye gece yatmadan da mutfağı süpür :D

ben sabahları içtiğim süt sayesinde 62 kilodan 78 kiloya çıktım çok yemeye başladım göbek çıktı valla sütü kestim :D

0|0
    0|0
    • süt aslnda tok tutuyor ya allah allah bu işte bir yanlşlık olmasn)))

• iştah açıyor ben hiç bişey yemezken sabahları kalkınca süt işyerine gelince yiyebildiğim kadar yiyordum bana öyleydi yok dersen sen bilirsin tavsiyede bulundum sadece

• teşekkür ederm

• Senin vucudun yag dusmani olmus yag bezi nakli yaptir one ya 41 kilo falan mumkunse bir obez den alsinlar yag bezini sana versnler..obez ede bir sevap islemis olursun

0|0
    0|0
    • ya niye beni üzüyosun burda:(evet berbat bir haldeyim iştee:(ayrıca tek öğün yiyen ben varım evet:)

• fotodaki sensen ideal gibi.bir 2-3 kilo alsan daha iyi durur ama...ben üşengecim ya yemekle mi ugraşcam:)

• fotodaki benim..2 3 kilo alinca garip bir tip oluyorum boyle iyi :) yemegi yemesinden useniyosan serum la gezersin sen yakinda :) ben yemegi yapip yemekten usenmiyorumda bir daha canim cekmiyo gun icinde

• çok ye ve sıçma

0|0
    0|0
  • Bal muz pekmez ceviz fıstıkbaklava gibi kalorili yiyeceklerden çok tükert alırsın.Sorun değil

0|0
    0|0
    • bunları ne zamn çok tüketsem evet faydası oluyo ama küçük küçük kırmzı şeylr çıkıyo bneden.besn alerjisi var sanırm

• Bal alerjisi olabilir .Bende de var bilirim. bacaklarımda noktalar oluşuyor

• Her gece yarin yokmus gibi tikin..ustunede yat bunu 2 hafta yap ztn kapilardan gecemessin :)

0|0
    0|0
  • Yağlı koyun eti yeee :)

0|0
    0|0
  • ye abur cuburu alırsın

0|0
    0|0
  • benim de 7 8 kilo vermem gerek ebenski

0|0
    0|0
  • tam buğday ekmeği et peynir yumurta tüket alırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence sağlıklı değil yanı sıra o kadar kilo alman gerekiyorsa zayıf olduğuu anlarım buda kilo vermeye müsait olduğunu gösterir şayet o şekilde sağlıksız bir kilo alma sonucunda hızlı kilo verirsen bünyeni sersemletmiş ve vücutta çatlaklara sebep olmus olursun bence bir diyetisyen ve beslenme uzmanıyla görüş derim

0|0
    0|0
  • vitamn protein al

0|0
    0|0
  • bol bol abur cubur ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...