Erkek arkadaşımın güven problemi var. Ne yapmalıyım lutfen yardımcı olun?

erkek arkadaşımın güven problemi var. eskiden yaşadıkları yüzünden banada tam anlamıyla güvenmiyor.hatta geçen gün face hesabıma girip kimlerin profiline kaç kere baktığımn çıktısı alıp bana tek tek hesabını sorar oldu.ben ne yapıcağımı bilmiyorum nasıl davrannmalıyım ona?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• sana guvenmediginden degil. seni sevdiginden. seni paylasmak istemiyo. ona yalan konusma sakin guvm vet bir zaman sonra birakir heralde 3 ayi gcmfmistir beraberliginiz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• güvenmemek sana olan sevgisine ölçü değil bende hiç güvenmem insan o kadar ters köşe yaşıyorki hayatta ölsem desede aşkından yine güvenmem

1|0
    0|0
  • facebooktan baktıktan sonra arama kayıtlarını sil sadece sevgilini arat onlar kalsın karda yürü izini belli etme :D

0|0
    0|0
  • bu ilişki uzun sürmez güvenin olmadğı yerde uzun süreli ilişkiler yaşamk güçtür..

0|0
    0|0
  • o çocukta anti sosyal kişilik bozukluğu var bu hayat o şekilde çekilmez yolun neresinden dönersen kar dır derler sende bunu uygula

0|0
    0|0
  • Guven yoksa.. Sevgi,aşk,saygı Yoktur..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kaybetmek istemiyorsan aramayı temiz tut gerekirse faceni kapat baktın olmuyo koy göte gitsin

1|0
    0|0
  • Çok kıskanıyor sahiplenmiş demek ki kaybetmekten korktuğu için bu duruma gelmiş.

1|0
    0|0
Yükleniyor...