en başka yöne bakarken bana baktığını hissediyorum. Sizce bu durum ne olabilir?

Çok merak ediyorum. Fikri olan varsa bana yardımcı olsun

Uzun zamandır bir kızla aynı otobüste sabahları işe gidiyoruz. Bazen akşamlarıda aynı otobüsle eve dönüyoruz. Bir kaç ay önce kızın otobüste bana baktığını gördüm. Bir iki defa konuşmak için bişeyler mırıldanırcasına konuştu ama üstüme alınmadım. Bir çok defa otobüste bana baktığını farkettim. Lakin bir ara erkek arkadaşıyla geldi otobüse. Bu durumda bana. Aman öylesine bakıyor dedirtti. Ama gelin görün ki kaçamak bakışları halen ediyor. Ben başka yöne bakarken bana baktığını hissediyorum. Ama birde şu var. Otobüsten inerken sanki kaçıyor. Sizde bu durum ne olabiir?

Güncellemeler:
Birinden hoşlanıyorsunuz? Yada etkilendiniz? Ama sevgiliniz ne yaparsınız?

Birinden hoşlanıyorsunuz ama çekingensiniz?

Hoşlandığınız kişiye açılamıyorsanız naparsınız?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Belki sana kaçıyor gibi gelmiştir.

0|0
    0|0
    • peki ne yapmam gerekiyor. Kaçamak bakışlar atıyor. Zaman zaman gözgöze geliyor. Ve bu aylardır olan bişey ama konuşayım diyorum. Hiç öyle bir hareketi yok. otobüsten inip basıp gidiyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• kaçan kovalanır :))

0|0
    0|0
  • seni birine benzetiyorr ya da korkmuşturr her aynı otobüse binip iniyosunuz yaaa insan korkar öyle

0|0
    0|0
    • korkmak mı? öcümüyüm ben ya. sonuçta işe gidiyoruz. ben baksam rahatsız olur gelir söyler. neysede o bakıyordu ve dikkatimi çekti. sonradan gelişti bu olay. bazen konuşayım diyorum kaçıyor. bazen bakmıyorum. şöyle bir göz ucuyla kesiyorum bakarken yakaladım.

• Bence kafana takmana bile değmez salla gitsin bakar bakar bıkar ...

0|0
    0|0
  • kendi kendine kuruntu yapıyor olabilir misin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Abi erkek arkadaşı varsa sana öyle geliyordur :) Hep öyle değil mi sanki hep sana bakıyormuş gibi gelir. Doğal bir durum. Her bakıştan bir anlam çıkarmak gereksiz. Boşver bence. Yada çok meraklıysan sen yakınlaşmaya çalış ortada öyle bir durum var mı diye?

0|0
    0|0
    • Dediğin şu şeye katılıyorum. Erkek arkadaşı varsa boşver. ama bana bakıyormuş gibi geldiğine katılmam. çünkü bakıyor kesiyor. vs vs vs ama kaçıyor

• Kovalamanı bekliyor demekki :) Kovalamayı dene :)

• kız biraz nazlanıyor bence, biraz da utangaç anlaşılan:)

0|0
    0|0
  • walla bizde anlamadık seni birinemi benzetiyor acaba

0|0
    0|0
    • Ben aylardır anlamadım. Bazen diyorum ki. Git konuş. Ama kaçıyor. Otobüsteykende bakıyor. Bazen bilerek yakın duruyorum. Otobüsünün içindeki camların yansımasından bakıyorum. Bana bakıyor. Göz kenarıyla. Eee erkek arkadaşıda var. Gerçi uzun zamandır görmüyorum erkek arkadaşını ama. Ne bileyim. Derler ya hoşlanın kız bakar. Bu bakışları ben anlamadım. :)))

• kadınlar gariptir kardeşim rahatsızsan bakma oda bakmaz

• evet kadınlar gariptir. ben yıllardır çözemedim. lakin bakma oda bakmaz diyorsun ya o olmuyor işte. ben onu defalarca yaptım. bakma dedim kendime. bakmadım. ama o bakıyor ve ister istemez dikkat çekiyor. hadi oooop başa dön bir daha :)))

Yükleniyor...