Ilişkimize isim verme zamanı geldi

onunla flört evresini çoktan geçtiğimi düşünüyorum son iki buluşmamızda ellerini tuttum binbir zorlukla da olsa çünkü baya utandı kızardı kendisinin hiç heyecanlanmadığını söylesede ben ellerinden kalp atış hızını anladım ben onu çok sahiplendim yanındayken ellerini tutmama bişey demiyor ama sonra mesaj atıyor ellerimi niye tuttun biz daha sevgili değiliz ama aslında sevgili olduk haberi yok bugün attığı mesajında artık bir ismimiz olsun dedi ama bunun için senin bişey yapman lazım dedi acaba ne yapmam lazım ben ona sevgilim olurmusun gibi bir cümle kullanmak istemiyorum değişik birşeyler yapmak istiyorum cuma günü ona büyük bir sürpriz yapmak istiyorum ona benimle bir ömür boyu mutlu olmaya varmısın diyeceğim sizin de önerileriniz varsa hediye filan da alayım mı ?

Güncellemeler:
kolye yüzük

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• kucuk bır hedıye al ve romantık cumleler kur hayırlısı olsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• öyle de kız evlenme teklıfı edıyor sansın:))

0|1
    0|0
  • Pek hazır gibi değil ama.

0|0
    0|0
  • Ona kırmızı güller al sevdiğini söyle.

0|0
    0|0
  • ağlıcamm yeter yaaa :((

0|0
    0|0
  • biraz zaman versen.belki buna hazır değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Abi o ne öyle evlilik teklifi gibi :) daha sevgili değiliz demiş sen öyle diyince evlilik teklifi sanmasın :) bir ömür boyu mutlu olmaya var mısın yerine onu sevdiğini felan söyle. Anlar zaten artık sevgili olduğunuzu. Abartma :) Hediye işine gelince kolye yüzük tarzı hediye alacaksan yanında bir tanede olsa güzel bir gül ver bence. Hediyenin kutusuna ya da üzerinede not yaz bence aşkıma felan diye başlayan. O zaman ismini koymuş olursunuz zaten

0|0
    0|0
  • Hayatımın kadını olurmusun diye sormalısın bence

0|0
    0|0
  • Erkek olursa Hüseyin erkek Olursa Hüsniye koy :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...