Beşiktaş 'ın puan kaybına hazırda bekleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mac biter bitmez sorulara başlıyorlar şampiyonlar ligine katılmayanlar şampiyonlar liginde alınan 1 puanı beğenmiyor :)

0|1
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Fikret Orman : "Bir kurdun arkasından 40 köpek havlar. Beşiktaş da bir kurttur, havlayanlar olacaktır. Bir kurtun arkasından köpek havlamıyorsa zaten o kurt, kurt değildir. Beşiktaş büyük bir kurttur. Arkasından da havlayanlar olacaktır.''

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Boşver kankaa. Sonuna kadar beşiktaşş

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 18

• Koyu bir galatasaraylı olarak üzüldüm sonuçta bayrağımızı temsil ediyor gidipde Allahın hristiyanını desteklıcek degılım

1|4
    0|1
    • 2ay

Herkes senin gibi adam değil iste

• 2ay

Sen bakma burrda yazanlara yorumları okudum fb yıde gorduk ligde ve avrupada naptını önce kendine bakacaksın konu TÜRK takımıysa bu hepimizin meselesidir bjk gs fb si yok bunun birlik beraberlik günüdür o gün

• Eleştirilere açık olmalı insan yani galibiyet ülke adına iyi olurdu ama olmadı 2 maçta 2 puan ben maçlar oynanmadan bu 2 maçta 3 puan olarak düşünüyordum Benfica mağlubiyet bu öaç galibiyet olsun öndeki maçlara bakılmalı Napoli kopuyor yavaş yavaş Beşiktaşıda yenerlerse giderler diğerleri 2.3.4. lük için yarışır.

0|0
    0|1
  • Çekememezlik 😀😀

1|1
    0|0
  • Eğer maç deplasmanda berabere bitse o zaman eyvallah. Ama sen kendi sahanda 3 puanı almak zorundasın. Alamıyorsan eleştiri yağmuruna tutulacaksın. Ben Fenerbahçeliyim. Bugün Fenerbahçe-Feyenoord maçı var. Benim hiç umudum yok. Bence Fenerbahçe kaybeder.

0|0
    0|0
  • Lütfen ama. Beşiktaş Bey diyeceksiniz..!

1|0
    0|0
  • Bu soruyu özgüveni yüksek gizli olmayan üyelerin sormasını beklerdim :D

0|0
    0|0
  • Bjk ligde hakemler olmasa 4 puanı vardı 10 puan hakemlerle topladı. Geçen yıl şampiyon oldular ama Avrupada 3. olup elendiler hakemler olmadan Bjk komik duruma düşüyor bunu görüyoruz. Fenerbahçe deplasmanda Zorya ile berabere kaldı diye dalga geçen Bjkliler Kiev evinde Zoryaya yenildi Bjk de evinde Kiev ile beraber kalmışdır. Tarih işte.

0|2
    0|2
    • 2ay

Sen git ligde rezil ol sampiyonlar ligini bilmezsin

• 2ay

Ligde hakemler olmasa Bjk 4 puan ile 15. olucağını bilmiyorsun ddimi yazık sana.

• 2ay

Hadi kümeye fenerli yine ağladın

• 1 den 0 içeride. Paracıklarrrr paracıklar. :D :D :D

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama keşke kazansaydı.

0|1
    0|0
  • kıskanıyorlar bizi boşver :D

0|1
    0|0
    • 2ay

Hemde kuduruyorlaarr
      sonana kadar beşiktaşş

• 2ay

@sibeeelll1903 :D:D

• 2ay

Kudurturuz :)

• Anlamıyosun işte sus

0|0
    0|2
  • dice bişe yok böyle devam etsinler

0|0
    0|0
  • kaybettigimiz 2 puan var öyle düşün

0|0
    0|0
  • Senin o salak taraftarların uefa ya mı katıldıda o lige yorum yapıyorki öyle diyorsun

0|0
    0|2
  • Ben o maça 1 den 0 oynadım 500 bastım 7500 kazandım :)

0|1
    0|0
  • pinti fikret ormandan bıktım artık yllar sonra şampiyon olup şampiyonlar ligi gibi bir fırsatı elimize geçirip sadece lige yönelik transferlele taraftarın uyutulmasına artık yeter biraz paraya kıyıp pintilik yapmayıp daha iyi transferler yapılmalıydı şamp. ligi için ben bu duruma şaşırmıyorum 1 puan iyi diye amele gibi avutulmaktan bıktım daha büyük işler yapmalıyız ama bu fikret ormanla zor

0|3
    0|0
    • 2ay

Siz ligi altıncı bitiriyorsunuz avrupaya gitseniz yine 19 gol yersiniz

• Şu takımı yenemeyip bir de konuşuyorsunuz ya gerçekten bu kadar gözü kapalı fanatik olmamak lazım. Eleştirin biraz.

0|1
    0|2
    • 2ay

Ligde altıncı olan takımı eleştirdinizmi

• puanı kaptıran beşiktaş suçlu biz miyiz ya bu nasıl kafa çıkıp oynasınlar abiii
    2 fark 3 fark diyenler vardı bence bunlar futbolu pek bilmiyor işi zora soktu biraz ama imkansız değil yine sıkmayın canınızı pek :N

0|2
    0|1
    • 2ay

Senin her tahminin tutuyor mu bilmeyince futboldan anlamıyor mu tamam bir tek sen biliyorsun ben üzülmüyorum ki 1 puan iyi

• 2ay

ben kendi tahmini miyazdım tabiy ki otorite değilim

Kızlar Ne Diyor 1

• Gönlüm her daim Türk takımlarından yana insanların sevinmesine anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...