Şu olaylar ne kadar iğrenç yazıklar olsun hepinize....

Gezi parkını bahane edip her türlü pisliği yapan insanlara yazıklar olsun

Kamu malına zarar veriyorsunuz : Bizim cebimizden çıkıyor

Devletin polisine emir kuluna taş sopa küfür her türlü hakaret ediyorsunuz..

insanların ekmek teknesine zarar veriliyor

Devletin araçları yakılıyor veya zarar veriliyor

işine gücüne giden 1 tane ekmek için akşama kadar çırpınan insanlara zarar veriyorsunuz..

Bebek arabası ile giden bir aileyi korkutuyorsunuz

Çocukları korkutuyorsunuz

gelecek nesillere resmen kötü bir örnek oluyorsunuz

Bumu sizin adaletiniz ?

bumu sizin anlayışınız ?

soruyorum sizlere bu olanların hesabını ALLAH nasıl vereceksiniz ?

tabi ALLAH,ınız varsa eğer

Akp veya meydanda olan kişilerle uzaktan yakından alakam yok

kendi halinde şu saçmalığı izleyen bir insanım

Güncellemeler:
Bazı kendini bilmez hadsizler başta polisin görevini okuyun

Polis Yetkileri temel amacı, kamu otoritesini ve kamunun yararını sağlamaktır. Polisler kamu yararı için çalışırlar. Kamunun yararının sağlanması ancak kamu düzeninin sağlanması ile gerçekleşir.

siz polise taş sopa hakaret edin polis size gül mü atsın ?

dua edin gaz bombası atıyor su fışkırtıyor
Bu Vatanın Ekmeğini yiyip İhanet eden,Birgün mutlaka ekmeği yediği yerden Kurşunu yer...!

yorumları gördümde harbiden çok yazık çok

ALLAH islah etsin sizleri

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• 5 yıldızını verdim.

0|3
    2|5
    • Teşekkür ederim

• Sanal alemde tayyibe sövme trendi aldı başını gidiyo lan bir durun işkembeden konuşmayın diyene de yapıştırılacak etiket hazır "Tayyipçi şeriatçı hoca hacı" Kılıçdaroğlu siyasetinin sanala yansıması. Tayyip bu kargaşadan gerçekten zararmı gördü faydamı gördü bilen yok perde arkasında kimbilir hangi hesaplar yapıldı.

• olay akp li ya da akp li olmamaya döndü sanki.

Kızlar Ne Diyor 7

• Önce polis başlattı, kim polise laf etti, ne dedi? Halk doğruları, haklarını savunmak için meydanlara aktı, polis ne yaptı, genci yaşlı dinlemeden copladı, plastik mermi attı, biber gazı, portakal gazı...Kaç kişi yaralandı, öldü! Yetmedi sivil polisler halkın arasına katıldı bu sefer halkı kışkırttı.Polis efendiliğini bilseydi, erdoğan'ın değil halkın polisi olsaydı bunlar zaten yaşanmazdı.

2|1
    0|2
  • güzellikten de anlıyo elbet polisimiz.

link

0|5
    1|2
  • orada baslangicta sakince oturan 40 50 kisilik bir grup vardi. O insanlari kiskirtarak onlara saldiranlarda bizim polisimiz degil mi bizim odedigimiz vergilerle maaslarini aliyorlar. Hepsine haram olsun. Ayni sekilde onlara o yetkiyi verenlerde bizim hukumetimiz ayni sey onlar icinde gecerli. Bu isler bu kadar buyuduyse ve bu kadar insan ayaklandiysa vardir bunda birsey. Ayrica isyandan ayaklanmadan kendine yarar saglayacak olanlarda illaki ki cikacak aradan. Onlarin verdigi zararlarida bizim genclerimize, insanlarimiza odetmeye calisacaklar haliyle. Eger gercekten olanlari gorduysen polis cekildikten sonra direniscilerin gezi parkinida temizledigini gormussundur. Bu olaylarda yaralananlarin hakkini kim nasil odeyecek? Polisimizin gorevi insanlari oldururcesine yaralamak mi yoksa insanlari korumak, duzeni mi saglamak?

1|2
    0|1
  • Onlar Türk polisi falan değil bence,fetullahın okullarında yetişen imamın ordusu onlar. Ve polis ve polisin arkasinda veya yaninda polisle beraber gezen eli sopali sakalli zombiler vardı

etrafa zarar verende ,olayları başlatanda polislerdi

Yazıklar olsun akp faşizmini ve imamın ordusunu savunan insanlara

2|1
    0|1
    • ++++

Cemaatin yetiştirdiği altın nesil onlar.Gladio sahnede, herkes kim, neci görüyor. Bugün cemaat eliyle polise, savcıya, hakime yaptırılan despot yönetimine karşı büyük bir direniştir.Özgürlüğümüze kavuşacağız.

• Poliste suçlu halkta.

2|1
    0|1
  • Olaya bu acidan da bakmak lazim tabi ama polis de az degil su, gaz, sopa onlar da sucsuz degil tamamen

1|2
    1|0
  • 5 yıldızı ışınladım kesinlikle katılıyorum (hiç bir parti adı altında yorum yapmıyorum)

0|2
    0|4

Erkekler Ne Diyor 10

• Bak kardeşim, önce bazı şeyleri doğru anlamalısın. Belli ki gerçekleri henüz anlamamışsın. Önce olayların nasıl başladığını bir izle ;

link

Sonra şunu sor kendine. NEDEN HEP POLİS VARKEN ORTAYA SAVAŞ ÇIKIYOR ? POLİS GİDİNCE HERŞEY SÜT LİMAN OLUYOR.

Sence bu sorudan çıkarım olarak protestocular mı suçlu oluyor ? hükümet ve özellikle başbakan son derece hatalı bir tutumla ortalığı kızıştırmadılar, RESMEN SAVAŞ ALANINA DÖNDÜRDÜLER.

Şiddet olayları içinde bir video paylaşmak istiyorum ;

link

Lütfen bana izah et. Görüntüdeki dayak yiyen çocuk istatisksel olarak takriben 50 sene daha yaşaması bekleniyor. Bu çocuk yaşadığı bu olaydan sonra nasıl bir insan olarak aramızda dolaşacak. Anne babasının 20 yılda yetiştirdikleri çocuğu 10 saniyede teröriste dönüştürdükten sonra ondan vatan bağlı, insanlara saygılı bir insan olmasını nasıl bekleyeceğiz ? Benim evime hırsız, senin ailene saldıran bir vahşi olmasından suçlu kendisi midir yoksa onu bu yola iten önce polis, arkasından hükümet ve ses çıkartmayan biz toplum mu ?

Herşeyin bir sebebi olduğunu bilerek bazı şeylerin oluşumunun nasıl geldiğini dikkate alırsan. Polisin bu olaylarda görevinin kamu yararı olmadığını, akp yararı gözettiğini ve faşist uygulamalarla insanlara saldırdığını anlarsın.

Elbette olayları fırsat bilen provakatörler vardır. Çevreye ve insanlara zarar veriyorlar. Fakat bir ülkenin başbakanı çıkıp da içsavaş naraları atarken, sence en büyük tehlike gerçekten provakatörler midir ? BU SORUYA ÖZELLİKLE CEVAP VERMENİ BİR BÜYÜĞÜN, ABİN OLARAK SENDEN KİBARCA RİCA EDİYORUM.

Eğer terbiyeli bir şekilde gösterisini yapan, kanun ve nizamlara uygun olarak toplanan binlerce kişiyi de görüp "bu ülkede vatanını seven insanlarda varmış" diyebileceğin bir grup görmek istersen özelden mesaj yaz. Seni bizim grubumuzla tanıştırayım.

Kurşun atmaktan bahsetmişsin. Aslında profil resmine de bakınca bu laf beni pek şaşırtmadı. Demokrasiyi içine sindiremediğin anlaşılıyor. 2 tane anayasa maddesi paylaşıyorum ;

Madde 34. - Herkes, önceden izin almadan, silahsız ve saldırısız toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenleme hakkına sahiptir.

Madde 56. - Herkes, sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkına sahiptir.

Çevreyi geliştirmek, çevre sağlığını korumak ve çevre kirlenmesini önlemek Devletin ve vatandaşların ödevidir.

Fikrini beğenmediğin, görüşünü tasvip etmediğin insanların öldürülmesi fikrini son savunan kişi dünyada 60 milyon insanın ölmesi neden olmuştu.

GERÇEKTEN MERMİ ATILMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYOR MUSUN ?

2|0
    0|0
  • polisi savunduğun için haksızsın.konusu suç teşkil eden emir hiç bir şekilde yerine getirilemez çünkü. link

1|1
    0|1
  • Senin ben beynini... Kamu mallarının hepsi hükümete gidiyor. Paraları kendi aralarında paylaştırılıyor. Adamın kızı 52bin maaş alıyor, gemicik alıyor. Devletin polisi değil o , akpnin polisi.Küçük esnafa zararımız yok. verenleri uyarıyoruz zaten. hamile kadını sürükleyende bizdik zaten link

2|2
    0|1
  • Arkandayım dostum doğru yoldasın

0|1
    1|1
  • Türkiyede hergün ortalama 120.000 ağaç kesiliyor kimsenin sesi çıkmadı 8-10 agaç için bahane bunlar. Agaçlar önemsiz demiyoruz önemli elbet ama 120.000 e sissiz kalıpda bunu yapmak alayı terörist bunların.

0|1
    0|0
  • beş yıldızı verdim gördünmü. :)

0|1
    0|0
  • yerine göre müdahale sertleşir o İzmir deki 10 polisin daldığı kız benim kardeşim olsaydı orda işin boyutu çok kötü olurdu poliste haddini bilmeli hangi kitapta yazar bir kıza el kaldırmak hele 10 kişi. 3 kişiyi sıkıştırıp üzerine biber gazı sıkıyorlar adamların elinde ne taş ne sopa var. bazı yerlerde ise tam tersi izmit te (kocaeli) vatandaş polise silah çekti. polise taş yağdırdılar adamlar sadece biber gazı sıktı o da aşırıya kaçmayacak şekilde

0|0
    0|1
  • bende bir yıldızı verdim :D

1|3
    1|2
  • akp ile alakam yok demişsin ya. tayyibe deseler hadi kendini savun diye senin onu savunduğun kadar savunamaz.

0|2
    0|3
    • Ben ne akp savunuyorum nede tayyibi hatta nefret bile ediyorum...

Devletimin polisine bunları yapanları deteklemiyorum o meydanda olanlara bunlar müsteak

• vay be onlardan betersin. evde masumlar varsa da s**tiret gebersinler dimi. insanlığa saygın yok senin adi herif.

• hakaret etme defol

• Ordakilerin 100 de 1 i bile yapmıyor bir grup kinini kusmak için eylemlere katılıyor halbuki alakası yok biz ortalıga saldıranları uyardık yapmayın vergisini biz ödüyoruz bunlar ödemiyo diye tabi onlardanda allah razı olsun yapmayın diyoruz yapıyolar sizin gibilerin eline koz veriyolar.Polisler gaz bombasını direk kafaya hedef alıp atıyor bırak takmış kafaya kask her taraf zırhlı islemiyor bile herife.

0|0
    0|0
Yükleniyor...