Erkek arkadaşımın benden bir şeyler sakladığını düşünüyorum. Sizin fikrinizi alabilir miyim ki

Erkek arkadaşımın benden bir şeyler sakladığını düşünüyorum askerdi izine geldi 3. gün ama orası burası oynamaya başladı dün ailesiyle pikniğe gitti en son 5 gibi flan konuştuk 10 aradım tekrardan meşgule attı daha sonrada aradım aradım cevap vermedi bu günde uyandıgıda pişkin pişikn uyuyodm demezmi iyice sinirledimdoğum günü bu gün aynı zmanda hediyesini verip ayrılmayı düşünyorm sizcee

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• vallaha aılesıyle olsaydı telefonu acardı demkkı neymıs aılesıyle kesınlıkle degılmıs

1|0
    0|0
    • ama piknikte konuştuk 3 te gittiler 5 gibi flan konuştukk

• tesekkür edermm :d

• ricaederım herzaman :)

Erkekler Ne Diyor 5

• sorun dan daha çok merak ettiğim şey , şu aşşada ki erkekler askerlik yapmış mı acaba .

bak kardeş askerden izne gelen insan aptal modun da dır , sivillik çarpar ne yaptını bilmez , ayrılma sakın , fırsat ver , ya da konuş de , ne ayaksın hesabı .

0|0
    0|0
    • ama telefonu istiyorum sakayla karısık asla vermzz face sifresni zaten hayatta vermez ne saklıyor bu kadar yanlışmı düşünüyorum ama

• inşş çok karısıkk biliyormm ayrılsam askere gittiginde tekrar arıcak ayrılmasam kafa karısık bilemedim :(

• en iyi cevabı haklı bulmuşun zaten :) dilerim herşey gönlünce olur , iyi günler .

• normalde dahada ilgili olması gerekir ama bunda ters olmuş. askerden izine gelen ya da askerliğini bitirip gelen erkekler önce özgürlüğün tadını cıkarmak isterler çünkü askerde hep emir altındasın. kadınların şikayeti hep bu yuzdendir erkekler askerden askerden gelince değişiyor diye. ama seninki biraz abartmıs sanırım. bencede ayrıl gitsin. zaten birliğine dönunce yine arar seni emin ol pişman oldum diye

0|0
    0|0
    • ama bende biterse bir daha baslamıcağını kendiside cok iyi bilir

• ewet keske hiç baslamasydımm yaa

• Bitirsin öyle düşün ne yapsan hata olur :)

0|0
    0|0
    • oun bitirmesinimi bekliyimm

• denedimm tabikii

• Hiç birşey yapma kendisi toparlasın sen elinden geleni yapmışsın

• piknik değildir o imkanyok

0|0
    0|0
  • Kesin başkası var hayatında kesiiiin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Üstüne düşme sende bekle yakında çıkar kokusu.

1|0
    0|0
  • bence hediyesini de verme görüşelim de biraz heyecanlandır ve geldiğinde de en güzel hediyeyi ver ' ayrılmak istediğini ' söyle hem hediyesini almış olur hemde sana yaptığı ilgisizliğin cvbını...

0|0
    0|0
  • adam izne gelmiş sıkma bence.

0|0
    1|0
    • iyide neden sıkayım ki cıkıyo gidiyo geziyo

• sen bence konuşma tarzına dikkat edersen bende biliyorm asker oldugu kuruntu yapılmıcak seylermi sence bunlar

• konuşma tarzım da sorun yok asker olduğunu bildiğini biliyorum.

askerlik insanın psikolojisini bozar anladın mı insana alışkanlıklarını bile unutturur ben bunu diyorum hani asker zaten emir altında sıkıntı altında sürekli hesap veriyor bide gelip sana neyi neden haber versin hesap versin anladın mı bu ufak bişi gibi görünebilir ama aslında onun için büyük bir sorun.

• verme neden veriyosun ki?askerde olan adam sevdiğini özler görmek konuşmak ister bırak ne hali varsa görsün kesin başkası vardır ayrıl hediyeyide verme

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşını en iyi sen tanıyosun. bence hemen ayrılma biraz kafa dağıtmasına izin ver.

0|0
    0|0
    • fazla dağıtmıyomu sence

• bende dengelediğimi düşünüyodumm :)

• ben düşünmüyorum ama dengeledimmm :)

Yükleniyor...