Lanet olsun böyle özel üniversiteye

arkadaşlar lanet olsun böyle üniversiteye özel üniversitede %50 burslu okuyorum okula senet yaptık her ay ödüyoruz son 2 taksidimiz kaldı 3 ünde ödememiz gerekiyor babamda bir gün sonra alıcakmış maaşını bir gün gecikti anlıcağınız okula gittim finaller başladı sınavım vardı bugün kartımı kapatmışlar giriş yapamıyorum 1 gün için ya ne yapıcam sımdı ben :(

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• darphane gibi çalışıyor oralar. ben de vakıf üniversitesinde okudum 1500 dolardı yıllık. yoksa nerde :))

borç alacaksın çare yok

0|0
    0|0
    • ya gerek yokkı borç almama yarın ödeyecektim babamda aradı söyledi ama nafile sınavı kaçırdımm

Erkekler Ne Diyor 9

• kötü olmuş sınavı kaçırman, mazeretle sınava alırlar herhalde eşşek değillerdir.

0|0
    0|0
  • hangi üniversite haliç mi

0|0
    0|0
  • hangi üniversite o adı ne ?

0|0
    0|0
  • öncelikle sakin ol ve ilgili mecmualara ilet durumu emın ol yardımcı olacaklardır unutma onlar sana muhtaç sen onlara değil

0|0
    0|0
    • ya 7 mılyarını ödedik bir gün geçti diye sınava almadılar ya kapıdan ıcerı gıremedım

• Dediğim gibi hak talep edebileceğim bir sürü mecmua var kaldıki mahkemeye bile taşıyaiblirsin bu durumu

• okul değil ticaret hane olmuş orası

0|0
    0|0
  • direnişe katılacaksın taksıme doru tepkını goster

0|0
    0|0
  • okul yöntmyle konuş ya da butleri bklcen

NOT: O KEDİ BURAYA GELECEK :))

0|0
    0|0
  • seni düşündüklerini mi sanıyordun.

0|0
    0|0
  • Okula kartsiz da giris yapabilirsin. Kartini evde unutunca giremiyor musun okula, nalaka?

0|0
    0|0
    • giriyorsunda güvenlik ismine bakıyor borçlu yazıyorsa ızın vermiyor işte

• Kac para ya?

• 950

Kızlar Ne Diyor 3

• okula başka arkadsının kımlık kartıyla gır

0|0
    0|0
  • Git yüzyüze konuş hocanla mazeretli sınava alırlar sanırım seni

0|0
    0|0
  • Kartsız girmeye çalış sınavına gir konuş güvenlik görevlisi ile

0|0
    0|0
    • eline kağıt almış ödemesi gecikenlerin ismi almıyor içeri alırsada direk mali işlere gönderiyor

• Mali işlere gidiyor gibi yap gir sınava aynı durum kardeşimin arkadaşının başına geldi girdi sınava

Yükleniyor...