Yüzme mi fitness mı?

ben zayıflamak istiyorum 10 kilo falan gitmesi gerekiyor. sizce fitness mi yoksa yüzme mi? yüzmede omuzlarin falan genişler diye korluyorum. göbekli bir insanım göbek gitmesi lazım yani kilom ust tarafta. ayrica yürüyüş yapıcam günde en az yarim saat. bu arada yüzne bilmiyorum ilk defa gidicem ogrenmek için.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme tüm sporların anasıdır. bence yüzme

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fitness

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• öncelıkle kas yapamazsın istesende yapamazsın.. cunku sen bır kadınsın ve erkeklık hormonu cok dusuk.. bu nedenle öyle bır korkun olmasın bu konuyu ayrtıntılı anlatmyorum gecıyorum... yuzme ve fıtness yuksek kalori yakan spor dalları oldugundan ıkısınde tavsıye ederım yalnız bunun yanında beslenmene cok dıkkat etmelısın.. gunluk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor.. umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • sen bir kiz olarak azla genis omuzlara sahib olamasin merak etme

1|0
    0|0
  • Yüzme

1|0
    0|0
  • yüzme ben bugün yüzmeye gittim öğretebilirim :)

1|0
    0|0
  • Fitness. Yüzmeden çabuk sıkılırsın

1|0
    0|0
    • 2ay

aslinda suyu seviyorum. ama kararsizim iste zayiflama pesindeyim Şu an 😂

• 2ay

büyük ihtimal fitnessa gidicem onceden gidiyodum zaten. teşekkür ederim

• 2ay

Ne demek

• fitness

1|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • Ben yüzmeyi seviyorum

0|0
    0|0
  • Fıtness.

0|0
    0|0
  • Fitness

1|0
    0|0
  • Forma girmek istiyorsan fitness, zayirlamak istiyorsan kardiyo yapman lazim nabzini yüksek tutacak herhangibir aktivite zayirlamana yardimci olacaktir

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • Yuzme yapacan o zmn

0|0
    0|0
  • Fitness :))

0|0
    0|0
  • Yüzmek kadar güzel spor yok. neredeyse tüm kasların çalışıyor. Yüz yürü ve mekik :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fittness tabiki

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
Yükleniyor...