Marjinal Grupların eylemleri diye kandırmaya çalışıyorlar şimdi de.

Hani o Pkk'nın eylemlerindeki at hırsızı tipinde hiç insan göremedim, çoğu kültürlü ve vatanı için canını verebilecek entellektüel insanlardı.

Nasıl bu insanlara çapulcu denir onuda anlayamadım.

Olaylarda Halkın iktidara olan kinini nefretini kusması diyorum ben

Siz olayları nasıl yorumluyorsunuz?

Güncellemeler:
bu arada uluslarası medya olayları an ve an verirken bizim medya tv'lerde Yemek programları vardı.Vay bee.
o apo posterini kaç saniye açtı acaba , açmışlarda kaç saniye açtılar?

önemli olan soru bu

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• 3 gündür orada sabahlıyorum gerçekten olağanüstü bir atmosfer var üstelik polisin ve devletin tüm zorbalıklarına karşı. yemin ederim oradaki herkes birbiriyle kardeş olmuşcasına yardımlaşıyor herşeyini paylaşıyor. normalde alkol kullanan insanlar bile etrafındaki içki içenleri uyarıyor sakın fazla içmeyin ortam gerilir diye. ben hayatımda bu kadar özverili ve otokontrol mekanizması olan bir halk eylemi ilk defa gördüm. şuanda mecburen iş yerindeyim ama gönlüm ordaki kardeşlerimle. akşam çıkar çıkmaz elime erzak poşeti hazırlayıp hemen koşacağım yine taksime. artık herkes anlasın türk genci koyun değildir kendisine uygulanmaya çalışılan her yasağa boyun eğmez. yaşasın "DİRENİŞ "

1|4
    1|1
    • bende onu diyorum zaten.başbakan hem çapulcu diyor hemde 1 milyon kişi çıkartırım diyor

dönüp kendilerine bakmıyorlar acaba nerde hata yaptık diye.Ve başbakanın sözlerini duyan halk iyice galeyana geliyor

• dünkü basın toplantısında ordakileri o ağaçlarda sallanrıcaksın dediya daha başka söze gerek yok. adamın tüm zihniyeti bu işte. kendisine karşı çıkanı idam edip asacaksın bu kadar ...

Kızlar Ne Diyor 5

• Bırak Apo posterini herhangi bir bayrak bile açılmasın diye didiniyor Taksimdekiler.Orada CHP MHP BDP olarak yok insanlar halk olarak varlar.Anadolu'da olanlardan haberi olmayan insanlar var neden biliyor musunuz?Çünkü haber yapması gereken kanallar yemek programı ve penguen belgeseli yayınlıyorlar.Hükümet neden gerçekleri yayınlamaktan bu denli korkuyor asıl merak edilmesi gereken bu.

0|1
    1|0
  • gencecik askerlerimizi öldürdükleri için onların nefes almaya hakları yokmuydu

0|0
    0|2
  • bende olayların içindeydim bir kere hoş karşılanmiyor orada parti vs gibi bayrak açılması oradakilerde bunun siyasi bir partiye bağlı olmadığını sivil direniş olduğunu söylüyorlar. Provakasyon polis tarafından da yapılıyor televizyon olduğu gibi göstermiyor hiçbir şeyi. Gece izmirde polis evlere biber gazı attı, polisin sıkıştırdığı insanlar denize atlamak zorunda kaldı, gözümün önünde çocuğum kayboldu diyen adamın kafasına gaz bombası attıkları silahla vurdu bir polis. Kaç kanal bunları gösterecek? Bu sert müdahale devam ettikçe iktidara olan nefret artacak.

1|3
    1|0
  • onlara çapulcu dıyen basbakan aslında kara cahil bırı oldugu ıcın olabılır mı?

1|1
    1|1
  • Var APO bayrağı açanlarda var aralarında kendi gözlerimle gördüm :S

1|1
    1|2
    • yalancıyı

• orda olmadan yaşamdan ahkam kesmeye çalışma. ben ordaydım diyorum çocuklar posteri açmaya çalıştı hemen millet müdahele etti dövüş kavga bile olmadan ordan uzaklaştırdılar. burda amacın üzüm yemek değil bağcıyı dövmekse kusura bakma kızım ama sana o bağcıyı dövdürmezler. adamlar diyarbakırda eylem yapıp kürddistan yazıları bayrakları ve apo posteri açarken polis o eylemcilere karanfil uzattı. şimdi sen git bunlara müsade eden başbakanını ve polislerini eleştir.

• Biskopatmısın nesin , kırık elimin fotosunu gönderim mi ya da yaralanan yüzümün istermisin

Erkekler Ne Diyor 5

• ben 3 gündür sabahlıyorum. hiç birinin elinde apo veya diğer pkk bayrakları , sloganları görmedim. tvde geçen her şeye inanmayın. hepsi satılmış medya

1|3
    2|0
  • pkk ile işbirliği yapan akp lilerin şimdi böyle bir şey demesi ironik cidden

1|1
    1|2
  • evet çok kültürlü arkadaşlar ve çok sağ duyulular izle

link

0|1
    1|2
  • Askerde bir söz vardır.Aynen şöyle derler:Bazı komutanlar giderlerken ANI'ları ile anılır.

Bazı komutanlarsa giderken ANA'ları ile anılır.

Hükümet gidince anacağız onları

1|1
    1|1
  • bencede haklı arkadaş AKP'li gruplar açmış olabilir posteri, Tayyip istifa etmeli başka çaresi yok bu ülke sahipsiz değil

1|0
    1|1
Yükleniyor...