Dün yani 2 haziran saat tam 21.00 da?

Sizde farkettinizmii acabaaa dün kıyamett gibiydii yaa millett ışığı kapatıp açıyolardı sürekli yapıyolardııı siz ne düşünüyosunuz? budurumda yaşadınızmı? gördünüzmü? veya sizdee yaptınız ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• önemli olan o ışığın seçim sandığında açılıp kapanması. Gaza gelmeyin demokratik olarak oyunuzu kullanın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet İzmir mahşer yeri gibiydi. Topyekün tepki verdi olanlara. Tüm İzmirliler evlerini Türk Bayraklarıyla donattı. Gözlerim doldu, ağlamaklı oldum. Umutlandım Türkiye'nin geleceği için. Artık söz aydınlarda, okuyup, düşünen, irdeleyen vatanseverler uyanıyor artık. Ama malesef hala bazı sığırlar yaşanan olayların üç beş ağaç için yapıldığını sanıyor. Kömür almak için onurunu satanlardan ne beklenir başka.

0|0
    0|0
    • ya bu eylemii taksimde bukadar uzatmamışlarmıı sence okadar güzell yapcak en güzelinden cami bile olcak cami yapılmasını istemiyolar bu eylemler bide uzatmış ya müslümanlarr bile bile taksimde yapılmasını istemiyolarr yazıkk gerçekten yaa dünya aşmış resmen Allah affetsin hiç bişe demiyorumm

• Sevgili kardeşim sen de anlamamışsın bu olanların nedenini. Sorun cami yapılması falan değil. Hepimiz müslümanız. Şu anda taksimde gezi parkının bulunduğu alan değil İstanbul'un değil Türkiye'nin dünyanın en değerli alanı. Buraya kışla adı altında başka projeler yapılacak. Halka ait bir yer yandaşlara peşkeş çekilecek. Bunun örneklerini bugüne kadar çok yaşadık. Olay üç beş ağaç kesilmesine tepki değil. Halkın tepkisine rağmen, ben karar verdim olacak, halka ne oluyor denmesi.

• Bide yaptık ışıkları kapatıp açtık ce tencerelere vurduk durmadan sıkılmadan.Sadece biz değil bütün ilçe yaptı.

0|0
    0|0
    • evett bütün ilçe yapmışş tencereler vuruluyoduu dedimm noluyoo korktum bian

• olsunn ordada cami olsun ne varki bundan ama çok günah işliyolarr bu cami olmasıda mümkündür

• Halk istemiyor neden baskı yapıyorlar.Demokrasi demek halkın sesi olmak demektir.

• polisi taşladım ne yapacağım

0|0
    1|0
    • kimisii pek bişe yapmıyolarr oturuyolar öyle bir tanıdığımız vardıı polisler onlara bile biber gazı sıkmışş polisler bilee aşmış var mıböyle bişe yaa zaten polislerden hiç hoşlanmamm

Kızlar Ne Diyor 4

• taksim gezi parkı eylemcilerinin büyük çoğunluğunun sahip olduğu nitelik. hayal dünyasında yaşamaktadırlar. ellerinde tencere tavayla devrim yapıp sabaha hükümeti devirebileceğini zanneden, halkın yanında ve etrafındakiler olduğunu düşünen, gecenin yarısı 10. yıl marşını son ses açıp dinleyerek milletini uyutmayıp orgazm olan kitledir. arasıra gazını alıp sırtını sıvazlamak gerekir bizim milletin.

0|0
    0|1
  • herkes kafayı yemiş sanki yaptıkları saçma sapan şeyleri kim takıyor tencereleri almışlar ellerine

göremedim görseydim polis çağıracaktım insanları rahatsız ettiklerini düşünmüyorlar bile.

1|0
    0|0
  • beyni sulanan insan toplulugu..

0|0
    0|0
  • Hasta bir bebeği susturmak için deli gibi çırpınıyordum ama kalbim eyleme katılanlarla beraberdi. Ses getirdiyse ne güzel...

0|0
    0|0
Yükleniyor...