Taraftar gruplarının taksim olaylarına katılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

yani katılmayaları iyi mi yoksa kötümü yoksa beni ilgilendirmez mi?

• İyi oldu taraftarlar birleştiii(polis telsizden beyaz de :D )
    87% (13)75% (12)81% (25)Oy Ver
  • Hayır provakasyon amaçlı gittiler
    7% (1)19% (3)13% (4)Oy Ver
  • Ben topuma bakarım arkadaş beni ilgilendirmez.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Gitse nolur gitmese nolur.
    6% (1)6% (1)6% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
cevap veren herkese +1 arkadaşlar

0|0
12|15

En İyi Kız Görüşü

• İyi oldu taraftarlar birleştiii

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• çok iyi oldu tabiki

gs,bjk,fb,faşizme karşı elele

sonuna kadar direneceğiz

Söz konusu vatansa,ezeli rekabet,teferruattır

2|2
    0|0
  • Kötü olabilir mi sence..

Bundan daha güzel bir olay var mı .. Sezon boyunca birbirine giren taraftarlar bu olayla beraber olup kol kola girdiler.. Keşke bu olaylar olmadan olsaydı ama yapcak bişi yok link

2|1
    0|0
  • Önemli olan hep böyle birlik olunsun . Takımlar arası düşmanlık kadar saçma birşey yok.

0|1
    0|0
  • D şıkkı beni ilgilendirmez

0|1
    0|0
  • birleşmeleri çok iyi oldu gına gelmişti kavgadan 3 takımda duyarlı olduğunu göstermiş oldu

0|1
    0|0
  • ya arada gerilim yaşanmadığı sürece iyi oldu.

0|1
    0|0
  • sacmalik ,prokatorler cahiller

0|1
    0|1
  • Genel olarak eylemi desteklemiyorum.

0|1
    0|1
  • İyi oldu taraftarlar birleştii

0|1
    0|0
  • duyarlı buldum

0|1
    0|0
  • İyi oldu taraftarlar birleştiii

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• iyi oldu

1|1
    0|0
  • chp ye helal olsun elindeki son kozu öğrencilerdi ve onuda kullandı... ama sanırım AKP seçimlere %60 ve üzeri bir oranla yine başta olacak.. nezaman bu tarz bir eyleme soyunsalar hep ters tepiyor.. CHP entrika yapacağına halkının (ona oy verenlerin) sesini duyup birşeyler yapması lazım... sürekli vatansever duyguları sömürerek insanları özelliklede gençleri savaş ortamına sürüklemek çözüm değil...

0|1
    0|0
  • Çok Doğru buluyorum bende cumartesi ve dün Taksimdeydim Başbakan içkiyi yasakladı millet ayıldı

0|1
    0|0
  • Ne kadar çok ses getirirlerse o kadar iyi, anlasınlar Türk halkı vatanına değer verir ve kafasına göre iş yapan adam bir yere kadar gider.

1|1
    0|0
    • Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istikl�lini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

.

.

.

Ey Türk istikbalinin evl�dı! İşte, bu ahval ve şer�it içinde dahi, vazifen; Türk İstikl�l ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Atatürk ne güzel demiş, işte içimizdeki kan bu, normalde gırgır peşinde olan adam bile konu vatan olunca ayağa kalkar ve kötüye karşı durur.

• sade taraftar olarak bakma. taraftarlar birleşti, Türkü Kürdü birleşti, sağcısı solcusu birleşti. tayyibin saçmalıkları sonunda bir işe yaradı yani.

1|2
    0|0
  • emniyet beyaz desene desene :) güzel davranış

0|1
    0|0
  • Taraftar gruplarının Taksim olaylarına karışmasını tasvip etmiyorum.

0|1
    2|1
  • birleşmeleri iyi oldu ama bu İnşallah lig zamanıda olurda maçlardan sonra kimse ölmez gençlerimiz ölmez ama yok sadece bu günlere özel bir birleşme olaylar bitince tekrar düşman olcaz birbirimizi ölüdrcez diyorlarsa hiç birleşmesinler daha iyi

0|1
    0|0
  • en azından artık 3-5 çapulcu daha önemli sorunları kardeşliği dostluğu güveni bize gösterdi

0|1
    0|0
  • İyi oldu

1|1
    0|0
  • İyi

1|1
    0|0
  • Helal olsun devam etsinler

0|1
    0|0
  • Gitse nolur gitmese nolur.