Çok felaket rezil oldum ne yapmalıyım?

içlerinde kız arkadaşımında olduğu bir grupla biryerde kendi aramızda oturuyoduk kızlardan birtanesi benim gttgm salonda spor yaptgnı soyledı. bende ordayım seni göremedim hiç dedim. bana sen demekki daha gelişip agırlık calısmaya baslamamıssın basladıgında gorursun dedi. bende gel bilek güreşi yapalım gelişmişmiyim gorursun dedim. bilek güreşi yaptık ve yenildim çok felaket rezil oldm ozellikle kız arkadasıma. daha sonra salonda birdefa denk geldk ogun uzerınde uzun kıyafet vardı. benden cok daha kaslı biri ogun yorgndm tekrar yapalım dedim tekrar yaptık yine yenildim. bu durumu nasıl tersine cevirebilirim özellikle kız arkdasımın yanında yenmeliyim. cinsiyet farkı oldgndan pona yetisip gecebiliceğimi dusunuyorum siz ne dusunuyosunuz?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• haha :)

kadının fendı olayı : ))
    sabret ve fazla uzatma kız arkadasınla sorunlara sebep olabılır.

0|0
    0|0
    • 2ay

kız arkadasım surekpli nasıl yenildin sende spor yapıyosun diyip duruyo zaten ondan durumu tersine cevirmek istiyorum ama cok guclu biri

• 2ay

cokta onemlı degıl... buyutmeyın bazı seylerı..

• 2ay

benim bşy dediğim yokta kız arkadasım surekli hatırlatıyo. bir kıza yenilebiliceğimi pek hazmedemiyo

En İyi Erkek Görüşü

• amacın butun vudunu guclendırmek ıse bodybuildingi adam gıbı yapmalısın.. ama hayır amacın sadece bilek guresı ıse ozaman bılek guresı egıtımı almalısın zira bilek guresı farklı bır spor dalıdr ıdmanları farklı teknıgı farklıdır bunları oogrenmelısın.. önce amacını netleştir buna gore spor dalını sec

0|0
    0|0
    • 2ay

amacım bilek güreşi değil ama o kızda bilek güreşi yapan biri değil benim gibi bodybuilding yapan biri

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...