Amacı ne bunun napım sizce

2 gündr çıktığım var bana ddi seni öpebilrmym ddm hayr tabikide daha ne kadardr tanıyorum seni sonra ddi seni denemk için sordum felan ddi ddm niye deniyorsun öyle kız istiyorsan çık dışarıya dolu benle ne işin var ddm oda ddiki iste bu yüzden seni sevyrm ddi bana pek samimi gelmedi sizcede öylemi

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• klasik erkek yalanları. öptürsen hayır öpmem demezdi tabii ki :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hemen tonyaga düşücekmi eve atabilirmiyim numaralarının dandik versiyonu diyebilirim seni deniyo cunkü aklı güzel bir ilişkide degil amacı farklı dikkat et.hatta eger düzgün bir ilişki istiyosan yol ver bu cocuga.

1|0
    0|0
  • samimi değil sanki öp desen öpmiyecek dikakt et bnce ne olur ne olmaz 2 gunde hemen opebilrmiyim nedemk arkdas

1|0
    0|0
  • Hedefi seni denemek..tamam deseydin usyune atlicakti..bence onun derdi srvgiliden cok..sensin..istedigi alip..gidicek..

1|0
    0|0
    • bak bunla cafeye otrdk karsıda sarmas dolaş bir çift vardı ddi sinir olduk kalkalım burdan ddi biz sevgiili olsakta bunlar gibi olmicaz böyle söyleyip onu demesi tuhaf

• ne yapim peki

• Goster ama elletme taktigini uygula..bastan cikar..ama istedigini verme..istedigini elde etnk ivin..pesnden kosacak

• Sıçtığını iyi sıvamış...Güzel ve kıvamında bir dansöz olur kendisinden...

2|0
    1|0
  • Denemiş işte tutarsa öperim tutmazsa bu yalanı atarım demiş :)

1|0
    0|0
  • Kendini akıllı sanan bir ergen :) Bırak gitsin

1|0
    0|0
  • Ergenlik başa bela. ilk buluşmada öpüşmek ya da denemek neymiş anlamıyorum

1|0
    0|0
  • ilerisini göremezsin böyle kişiyle

1|0
    0|0
    • bak bunla cafeye otrdk karsıda sarmas dolaş bir çift vardı ddi sinir olduk kalkalım burdan ddi biz sevgiili olsakta bunlar gibi olmicaz böyle söyleyip onu demesi tuhaf

• tamam ama daha 2 gün oldu ya

• çocuk adrenalin oldu olabilir yani aranızda çözüm olabilir

Kızlar Ne Diyor 8

• Erkeklerin çoğu böyle reddedilince savunmaları "seni denemek istedim" derler. Aslında deneme falan değildir istiyordur ama sen ters cevap verince o sözü söylemiştir. Sanki orada versen yok yapmam diyecek,peheeeeey.. hiç çekinmeden "bi s*ktir git o zaman" diye karşılık verilmesi gerekir

deneme tahtası mıyım ben de hatta.

1|0
    0|0
  • samimi değil

1|0
    0|0
  • o bunu dedi,şu bunu dedi.önemli olan kalbin ne dedi.tanışma aşamasını geçmeden de flörte başlama,sonraki akıbet belli.

1|0
    0|0
  • izin verseydin devam etmeyeceğinin garantisi yok..

ayrıl

1|0
    0|0
  • Yalan atıyor kandırmaca.

1|0
    0|0
  • keşke bunu değilde kelimelerin nasıl yazıldığını sorsaymışsın

0|1
    1|0
  • bence deneyen insan denediğinii açıklamaz

1|0
    0|0
  • böyle denemeler falan gereksiz sende biliyosun.ona inansaydın burda sormazdın bence tatlım.banada samimi gelmedi.öp deseydin öpücekmiş seni anla yani :) taviz verme bence dediği hiçbirşeyi yapma anca öyle yola getirirsin onu sen

1|0
    0|0
Yükleniyor...