Beşiktaş - Dinamo maçının skoru ne olur?

Ukrayna temsilcisi @Ragnar_Lodbrok uzun bacaklı sarışınları (futbolcuları) yerinde ve yakından gözlemleyen birisi olarak nasıl bir maç bizleri bekliyor sence?
Beşiktaş - Dinamo maçının skoru ne olur?

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Dinamo Kiev aşağı yukarı beklediğim gibi oynadı, hakem bir iki oyuncularına fazladak sarı kart verse ilk yarıdaki komple faul yapma anlayışları aksayabilir ve fazladan bir gol yiyebilirlerdi.

Onun dışında Beşiktaş tipik türk takımlarında bol görünen maçtan yoruldukça kopma, koptukça hata yapma, hata yaptıkça daha çok yorulma durumundan ötürü ilk yarısında müthiş başladığı maçı kazanamadı.

Şimdi Napoli'den bir maçta mutlaka puan almamız, Benfica'yı içerde yenmemiz, Kiev'i de deplasmanda yenmemiz lazım.

Seyirciyi beğenmedim bizim, ne rakibin moralini bozabildiler, ne takıma moral verebildiler. Bir kısmı tipik Çarşı goygoyuyla marş söylemeye ve maçı siklememeye, öbür tarafı da ıslık çalıp hakemi eleştirmeye çalışıyordu ama takımlar beraber onlar da düştü

0|0
    0|0
    • 2ay

Golü yediğimiz dakikaya kadar maçı beraber izlediğim kişilere iki yorumu da en az 5er defa tekrarladım:
      "Bu Tosic geri zekalısı çok sakat giriyor. Stoper dediğin daha soğukkanlı olmalı"
      "Bu kazmalar dönen oyunda gol atamaz. Tek şansları duran top"

Sonuçta Tosic malının yaptığı bir faul ve duran top golü. Geçmiş olsun.

• 2ay

Adriano orda oynar oynamasına, ama üçgenler kurabileceği bir takım varsa oynar.

Orda bindirmeleri genelde Caner yapıyordu, Adriano içe katetmeye çalışıyordu daha çok.

Sağ bek falan da oynayabiliyor.

Ayağa oynayabildiğimiz anlarda sırıtmadı, ne zaman takım oyunun hakimiyetini yitirdi, o zaman yokoldu herif.

Tolgay çok iyi başlamıştı maça, ilk yarı tabiri caizse mına koydu orta sahanın ama ikinci yarı sanki Space Jam'deki gibi yetenekleri alınmış gibiydi.

• 2ay

Barcelona gibi topu hızlı çeviren bir takımda kendisini boşa çıkarması çok da zor değil. Top ne kadar ağır dönerse, defans oyuncusu o kadar rahat marke eder adamını.
      Sosa'ya bu yüzden hayrandım. Göt kadar alanda kendisini demarke pozisyona getirmeyi en iyi bilen adamdı. Topla buluşma yerini doğru ayarlamak doğal futbolculuk yeteneklerinden farklı. Üstün zeka işi. Ronaldo'nun Quaresma'dan farkı. Gomez'in Almeida'dan ve hatta kendisinden çok daha hızlı hareket eden kendisi kadar güçlü birçok forvetten farkı. Oyun zekası mühim.

Tolgay ilk yarıda "bunun burada ne işi var amnakym" dedirtircesine ağırlığını koydu orta sahada.
      Kondisyonu zayıf, en azından şimdilik..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 13

• Gruptan çıkmak istiyorsan iç sahadaki 3 maçtan en az 6-7 puan alacaksın. Bu maçta onlardan en uygunu. Çok büyük aksilik olmazsa Beşiktaş kazanacak. Kiev yabana atılmamalı temkinli oynanmalı. #Oğuzhan ve #Gökhanİnler in ayni zamanda sakat olması orta saha alternatifini zorlayabilir
    Aboubakar geçen sene olduğu gibi yine Kiev e atar diye düşünüyorum...
    m.youtube.com/watch?v=TYTzpmYHzLg&feature=youtu.be

0|0
    0|0
  • Bu grupta içerde kolay kolay puan kaybetmiceksin yani avantajlı olarak ev sahibi Beşiktaş'ı görüyorum ama bu tür seviyelerde her daim dikkatli olunmalı en ufak gevşemede faturayı ağır keserler. Skor tahmini sevmem ama ev sahibi bir tık avantajlı.

0|0
    0|0
  • Daha takımımız birbirine tam anlamıyla uyum olarak alışamadı. Tek korkum bu. Yenilsek dahi önemli değil. Sapına kadaaaaaaaar Beşiktaşlıyıııııııızzzzzz...

0|0
    0|0
  • 3-1 = )

0|0
    0|0
  • türkiye adına yarışan temsilcilerimizi her zaman desteklerim avrupa kupalarında. beşiktaş kazansın diyorum skor 2 0

0|0
    0|0
  • Tipik beraberlik maçı

0|1
    0|0
  • 1 1 biter

0|1
    0|0
  • 1-1 biter

0|1
    0|0
  • Kiev Reyz alır

0|0
    0|0
  • 2-2 veya 1-1

0|0
    0|0
  • benim arabanında marş dinamasu yandı ya.

0|0
    0|0
  • Bjk bugün yenilecekdir 0-1 skordur.:0 dan 2 olucakdır. Hakem olmadan Bjk gördüp puan alamıyor.

0|0
    0|1
  • 3-3 bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...