Ertesi gün hapı fiyatı ve etksi??

arkadaşlar ertesi günü hapının gerçekten etksi var mı yan etkisi ve fiyatı hakkında bilgisi olan kullanan varsa paylaşsın lütfenn!

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• 15-20 tl arası ve ilişkiden sonra ilk 12 saat içerisinde kullanılmalı.markaya göre değişiyor kullanıma başlama süresi.bazısı 4 saat sonra diyor.ertesi gün hapı haile kalmanıza %100 engel oluyor diye bir şey yok ama bu hapı kullanıp hamile kalan bayan arkadaşım olmadı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• doğum kontrol hapı neyse ertesi gün, ertesi hafta, ertesi yıl, bir kaç yıl sonra hapı'nın mantığı da o'dur.

0|0
    0|0
  • etkisi var. fiyatını bilmem. söylendiği gibi ilişkiden sonraki 72 saat içerisinde kullanıldığnda çalışıyordu sanırım. yoksa öncesi miydi :D bilmiyorum tam.. ama eski sevgilim kullanıyordu. garip saçma bir ismi vardı hapın. :D

0|0
    0|0
    • 72 saat içinde kullanıyormuş da bana etkisi ve fiyat bilgisi lazım acilen :( internetten net bişey bulamadım tatmin edci değil yazılanlar

• eczane telefon numarası arat.. onlarda vardır. arayıp bir sordur :) Daha mantıklı bir çözüm. bulunduğun semtteki nöb. eczaneleri bul :) Zaten aslında açılmıştır hepsi :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...