Geçen yıl en iyi oynayan Bjk ama başarı yok sizce neden?

Geçen yıl en iyi futbol oynayan Türkiye'de Bjk dediler ama Avrupada en kötü top oynuyandı. Peki bu yılda böyle olursa sizce Türkiye'de Bjknin iyi olmasını sağlayan kişi kimdir.

• Hakemlerin yardımları.
    0% (0)50% (3)30% (3)Oy Ver
  • Şenol Güneş.
    50% (2)33% (2)40% (4)Oy Ver
  • Tff başkanı Bjkli olması.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer.
    50% (2)17% (1)30% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ergen ama sorsan 26 yaşında
    3600 dolar kazanıyor iddada tek kuponda 15 bin kazanıyor ama hala kpss çalışıyor
    İşi gücü bjk ve gs ye çamur atmak
    Günde 10, saniyede 1 sahte hesap açan
    Anneye küfür etmeyi seven
    Modlara ağlama deyip modlar niyle kalkmıyor diye zırlayan
    Antalyalı sözde hakem kim acaba

0|2
    0|0
    • 2ay

Ergen değil 26 yaşındayım 3600 dolar değil 3500 dolar kazanıyorum ayda Gemilerde Chieff officerim Rusca İngilizce biliyorum İtü den, zcilik mezunuyum.
      Tuttur. comda 1 ayda 15 binden fazla kazanfığımı ispatlıyabilirim orda takipçi sayomı gösterebilirim
      Hakemlik yapıyorum evet.
      Ben bunları kanıtlarsam 100 tane Fenerbahçe forması alıp dağıtcakmısın kanıtlayamazsam ben 100 Bjk forması alıp orjinal dağıtıcam peki kanıtlarsam bunu dağıtıcak gücün var mı. Bununlla gel boş gelme bana.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçen sezon ligde en iyi topu oynayıp en çok golü atan hem asist kralı hem de gol kralı çıkararak şampiyon olan Beşiktaş vardı
    Uefa gruplarında , fb ile ayni puan alindi. Kendi takimin çok iyiymiş gibi laf yapıyorsun köy takimi Moldeye kim yenildi. Beşiktaş son haftaya kadar grup lideriydi 2 senedir Tolga nin bireysel hatalarıyla avrupaya veda edildi

1|0
    0|0
  • Şampiyon oldularya dostum nasıl başarı yok he Aziz Yıldırım misali konuşacaksak hakemler beşiktaşı şampiyon yaptı diyorsan o başka ama geçens ene oynadıalr sanki yoksa benmi yanlış gördüm :D

0|0
    0|0
  • Ligde ezdi beşiktaş herkesi

0|0
    0|0
  • Beşiktaş son haftaya kadar liderdi Tolga yüzünden elendi. Yoksa en iyi fenermiydi geçen sene ahaha

0|1
    0|0
Yükleniyor...