Siz birini çok seviyorsunuz ama bir türlü güvenemiyorsunuz siz olsaydınız ne yapardınız?

siz birini çok seviyorsunuz ama bir türlü güvene miyorsunuz siz olsaydınız ne yapardınız...?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• yani demekki güvenilir biri değil ve ne kadar sevsemde eğer güven vermiyosa vaz geçerim...

0|0
    0|0
    • vazgeçmeye çalısıyorum ama olmuyor)))))) bu arada niye arkadaslık isteğimi kabul etmediniz...

• başkalarına yorum yapıyorsunuz ya ordan gördüm ve arkadşlık isteği gönderdim sizin yorumlarınızı çok beğenmiştim...:)))))

• hımmm.teşekkürler...

Erkekler Ne Diyor 5

• Kimse kendisini kandirmasin.kimse vaz gecilmez degildir.kimse can dan cok sevilmez.

Hele guven mermeyen bir insan zaten hic sevilmez

1|0
    0|0
  • senin yerinde olsam kesinlikle birlikte olmazdm...

başta bir bayan olarak kesinliklee yakınlaşma derim...

0|0
    0|0
  • Güvenmiyorsam yoluma devam ederim tınım da olmaz o kız , ilişkinin ortasın da güvenmemeye başladıysam yol veririm ,.

0|0
    1|0
  • sevgi aşk şüpheyle yürümez en önemli olan şey güvendir güven olmazsa sevgide olmaz ciddi evlilik asla yürümez.

0|0
    0|0
  • Hiç zorlamayıp hemen ayrılırdım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• merhaba adaşım...bence eğer birini çok seviyorsan güven konusunda hiç teredüt etmemen gerekiyor...seven insan güvenir,inanır...

0|0
    0|0
  • Ayrıldım..

Güven olmadan olmuyor.

0|0
    0|0
  • O kisi ozaman cok sevdigim olamaz artik...

0|0
    0|0
  • güvenmeye çalışırdım

0|0
    0|0
  • Seviyorsan güvenmen lazım..

0|0
    0|0
    • canımdan çok seviyorm ama o güveni vermiyor

• benim birini sevmem için ona güvenmem lazım.. Güven yoksa sevgide yoktur bence .. Eğer dediğin kadar çok seviyorsan güvensizliğine sebep ne ?

Yükleniyor...