Polis olsaydınız bu durumda ne yapardınız ?

Polisin halka şiddet uyguladığı kesin peki halk polise'de aynı şeyi yapmıyor mu. Nasıl ülke olduk millet polise güvenmiyor polis millete. Polisleri yakmaya çalışıyorlar. Bu ortam nasıl düzelir ?

Herif elinde telefon bir twit atıyor bir taş...

w ww.facebook.com/photo.php?v=10151419601221196&set=vb.167653309937227&type=2&theater (boşluğu sil)

Tayyibi falan bırakın. Siz polis olsanız psikolojiniz nasıl olurdu bu durumda insanlara karşı ?

Ayrıca sormak istediğim bişey daha var. Adamın teki arabasını eylemcilerin üstüne sürmüş yaralılar var. Artı ülkücülerin eylemcilere saldırdıkları bir görüntü de var. Sonunda halk kendi kendini öldürecek ortama gelir mi. Çünkü görünen o ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• polisler kendileri kaşındı. bu duruma kendileri getirdiler. halkın parasıyla alınan araçla halkın verdiği kıyafetlerle coplarla halka saldırıyorlar. bunları başlatan polislerdir. link

link

link

2|0
    0|1
    • Yok polis kaşındı onlar da diyo ki halk kaşındı öyle dersen sonuç alamazsın öldürek o zaman tüm polisleri var mısın. Aç haberlerde oku yorumları şu polisleri diri diri yakalım geberseler ya. keşke pkklılar olsada yine polis öldürseler üzülmem yorumları dolaşıyor. Belki görüntülere ses çıkarmazsın ama bu olay baya büyüyor farkında değilsin. Tamam polisler hatasız demiyorum ama olaylar çok değişiyor artık.

• işte açığa alınırsa. onlarca video var polisin şiddet uyguladığı. polis gidip hiç bişeyle alakası olmayan suçsuz bir insanı tartaklamış. halktan böyle yapan var mı. emniyeti basıp masa başında oturan polis memurunu döveni gördün mü hiç. hayır. bu işe bir dur demek lazım yokse önüne geçilmez.

• Akılcı kararlar alınmıyor ki. Gör bak daha kötü olacak. Ülkücüler çıkmış eylemci dövüyor. Mesela ordada polis eylemci kızı koruyor. E başka adam arabasını eylemcilerin üstüne sürüyor. Yazık. Sonunda birbirlerini öldürecekler ciddiyim. İnş hayırlısı ile biterde rahat nefes alırız...

Kızlar Ne Diyor 2

• haberlerde video izliyorum şuan polis eve saklanmış olan halka gaz bombası atıyo..

evin penceresini araladı ve kapsülü içeri attı..

polisler haklıyız demesinler lütfen ya

çapulcuyuz bu arada

0|0
    0|0
  • siz polismisiniz ? yoksa haklarını mı savunuyorsunuz

1|0
    0|0
    • Polis adayıyım ama olayın bunla çok alakası yok. Olaylar daha çok büyümemeli diyorum. Aşağıda bir arkadaşın dediği gibi aşırı şiddet kullananlar açığa alınsın. Bunu duyan polislerde aşırı baskı uygulamaz. Halkta adam gibi eylemini yapar. Ama demem o ki bu eylemleri kullananlar var. Dün gördün apo posteri açtılar. Yok polis orosuna saldırdılar. ee bu böyle gider mi. Polis halkı halk polisimi vursun yani. Bi yerden başlanmalı. Yoksa can kaybı olacak iş iyice çığrından çıkabilir.

• kesinlikle haklısınız katılıyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Polis polisliğini bilmeli bu noktadan sonra. Gerçi artık iş işten geçmiş. En başta polis karışmayacaktı. Kenardan izleyecekti. Şimdi polis bişey yapmasada darp edilecek sevilmeyecek. Tek çözüm bu aşırı şiddet kullanan polisleri açığa alındığını kamoyuna bildirmektir. Aksi halde olaylar çok kötüye gidiyor. Ciddi manada. Ülkücülerin falan görüntüsünü bende gördüm sanırım polis kızı korumuş son anda. Korkuyorum biri ölecek diye. Böyle giderse mutlaka kan akacak...

0|0
    0|0
  • Polisimize sahip çıkalım onlarda emir kulu ne emir alıyorlarsa onu uyguluyorlar.. hatta o kadar talihsizlerki hem emir alıyorlar sonrada üstlerinden fırça yiyorlar millet vekilinden küfür yiyorlar

0|0
    2|0
    • Gördüm chp milletvekili ztn resmen ortalığı geriyorlar. Ztn herkes ateş gibi bari milletvekilleri aklıselim olsa. Ama onlarda fırsattan istifade ediyor. Dtplilerin ne işi var orda yoksa.

• ya tek videoyla yorum yapmak saçma mesela izlediğim bir videoda da polis adamın hemen öünden adama sıkıyo buda yanlış bir davranış ama bn burda bir polis memuru olsam dayanabileceğimi zannetmiyorum.

0|0
    2|0
    • Tek video değil polis arabası mesela trafikte kaçacak yer arıyor en sonunda sıkışıp darp ediliyor falan oto parçalanıyo öyle görüntü de var.

Yükleniyor...