Bıktım bıktım musluğu açtım tıpasını taktım

canınız sıkılınca naparsınız :/ ne yapmayı düşünürsünüz ne önerirsiniz

Güncellemeler:
lütfen terbiyesiz saçma sapan yorumlar atmayın .

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• klasik müzik dinlerim.

0|0
    0|0
  • genelde film izlerim ama izleyeceğim tek tük iyi film kaldı çoğunu izlediğim için çok zorlanıyorum3-4 senedir film izlerken

0|0
    0|0
  • asılmayı dene, ya işine ya da aletine

0|0
    2|0
  • ona senin kendi zevklerin ve imkanların çerçevesinde karar vermen lazım...şimdi ben sana kendime göre bir şeyler söylerim uymaz yani...

0|0
    0|0
  • bir kalem ve bir kağıt alarak ne yapılabilir diye düşünürüm düşünürüm düşünürüm ve bulamam sonra sıkılmaya devam ederim

0|0
    0|0
  • Müzik dinlerdim ya da flim falan izlerdim yapabilcek başka bir şey yok hele bu saate :(

0|0
    0|0
  • senin gibi korkak olmam mesela

0|0
    0|0
  • sokağa çık bugünlerde sıkılamazsın biber gazı ye kendine gel ben bol bol yedim şuan dinleniyorum

0|0
    0|0
    • bende gittimde tavalı eylem yaptığımız için biber sıkmadılar

• eskişehirde baya kalabalıktı 6000 kişi felan tavalı pankartlı oldu polis bile gelmedi denebilir

• antalyadada öylede biz akp binasına yürümek istiyoruz ondan çatışıyoruz

• film izlerim genelde.

0|0
    0|0
  • silahımı temizlerim

0|0
    0|0
  • Google playdan wechat indir cok guzel bir program etrafina bak diyosun bussuru arkadas cikiyor konusuyorsn sohbet ediyorsun veya telefonu salliyorsun dunyada acik olan kisiler cikiyor konusuyorsn sohbet ediyorsn zaman nasl gect8gini anlamyrsn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Musluk/ tıpa olayına girişme gece gece =/

Müzik falan dinle..

1|0
    1|0
  • Bu sitede yorum yazıyorum :)

0|0
    1|0
  • yemek yerim

bileklerimi kesmeyi düşünürüm

1|2
    2|0
  • açar oynarım.

0|3
    1|0
  • kendimle ilgilenirim.. açarım bir müzik sonra saçlarımla tırnaklarımla cildimle uğraşırım.. bir nevi detoks

0|0
    0|0
  • sıkı can iyidir kolay çıkmaz düşüncesiyle canım kolay çıkmayacak diye sevinir mutlu olurum. mutlu olunca canımın sıkıntısı geçer ve canım artık kolay çıkabilir düşüncesiyle yine üzülür ve düşüncelere kapılırım.

0|0
    0|0
  • Ben mutfaga girer yeni tarifler üretirim. Çok iyi geliyor

0|1
    0|0
  • müzik dinlerim

0|0
    0|0
  • birine bıktım bıktım dedirtirim kendimde musluğu açtım tıpasını taktım derim. böyle delirmişcesine vakit geçiririz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...