Babamın annemi aldatmasını anlamıyorum

ciddi söylüyorum lütfen dalga olarak anlaşılmasın bu sakın, babam annemi aldatıyor ve bunu bir tek ben biliyorum hatta söylediğiyde şu bana bir kızı var tam senlik onuda sana alacağım diyo anneme söylesem yolar biliyorum ama çekiniyorum ayrı ev bile tutmuş onla birlikte zaman geçirmek için genç gösteriyor babam 25 yaşında biri gibi kimse evli olduğunu anlamaz bile ama bu cok zoruma gidiyo anneme nasıl söylücem sırf bu soruyu sormak için pc yi açtım gerçekten

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Anneler ozellikle oglullarina cok duskundur.. Bu turk annesi ise ikiye katlanir duskunlukleri..

Annenden once babana bence sen yol vermelisin evden gitmesi icin.. Annene destek cikmalisin. Babanin onu aldatigini ogrendiginde annen yikilir ama senin bu olaylardan haberdar olup sustugunu ogrenirse iste o zaman yikilmak ne kelime yok olur...

1|1
    1|0
    • Evet annemde babamda bana çok düşkünler ailenin tek çocuğuyum söylediklerini düşüncem kafam çook çook karışık şuan :S

Kızlar Ne Diyor 12

• gelip bunu sana söylemesi haysiyetsiz bir babaya sahip oldugu gösterir böyle biri için de kendini fazla üzme. git anlat annene boşasın. diğer kadın da muhtemelen tekmeyi basar 2 gün sonra, hakkettiğini bulur.

0|1
    1|0
    • ben babamıda annemide çok seviyorum ailenin tek çocuğuyum 2 sininde hayatımda etkisi çook büyük evliliğin bitmesini istemiyorum ben canımı sıkan bu

• abla benden büyüksün büyük ihtimal abla diyorumm anlatıcak kimsem yok utanıyorum öyle birşey olmuşki artık lise son sınıf öğrencisiyim okulumdaki müdür muavini bayan o bile babamı bana soruyor baban nasıl iyimi beni arasın bir ara diyo arkadaşlarım gülüyo eğleniyo ama ben annemi düşünüyorum garibimin hiç birşeyden haberi yok

• işte bu sebeple annene söylemelisin. açıkça olmasa da yakalamasını sağlamalısın. kıyamet kopacak üzülecek ama en azından kandırılmamış olacak. bir de düşünsene ilerde öğrenirse ve senin de bildiğini görürse.. ikinci bir yıkım olur. annenin yanında dur ama babana da fazla haksızlık etmeden yap bunu. onların ilişkisindeki pürüzler senin suçun değil ama bunları halletmeleri gerekir.

• Olur böyle şeyler.Hayatınız devam etmeli her şeye rağman.Allah kolaylık versin.

0|0
    1|0
  • Sorancım bize sorma bile koş annene söyle. O kadın onu çekmek kıyafetlerini yıkayıp ütülemek zorunda değil. Açık konuşacak olursam o kadının yatagından çıkıp annenin yatagına girmeye hakkı yok. Anneni sadece cinsellik olarak görmesine izin verme. Babandan tiksindim çünkü kızını sana alacağım dediği için sanada kızdım! Ona bu rahatlığı verdiğin için.

0|0
    1|0
  • annenin şüphelenebilceği deliller çıkar ortaya anlasın takip etsin bulsun.. bu evlilik bitmiş zaten bari kadını onuruyla fazla oynanmasın..

0|0
    0|0
    • iyide ben evliliğin bitmemesini istiyorumm hep bir arada kalsınlar ben anlamıyorumki nasıl biriymiş 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil 5 değil gidiyo böyle herkesle kafasına göre annemide idare ediyo benim zoruma giden bu

• ha bir de oturup muhabbetini yapıyorsunuz.annene üzüldüm.evlada bak mk.

0|0
    1|1
  • ''onuda sana alacağım'' kjklşlk :D baba ya bak

0|0
    1|1
  • Bizimkide öyle takılıyo işte ama sen git söyle.

0|0
    1|0
  • sorun annende olabilir .. erkekler istediklini eslerinde bulmayinca disari yöneliolar

0|1
    2|0
  • Pedere dayak şart.

0|1
    0|0
  • babanı 47 yerinden bıçakla.

0|0
    0|0
  • babandan nefret ettim.

0|0
    0|0
  • gece uyurken babanın pipisini kökten kes bak bakalım bir daha yapıyor mu?

git annene söyle nasıl hazmediyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tek birşey söyleyecem eğer baban bunu sana gelip dediyse. O babanın A.mına goyayım ben Açık ve net ister şikayet et ister engelle ister eksile.

4|0
    0|1
  • Besiktasımm06 sen babanın mk ya bende o diğer kız ya da kadın neyse artık onun ta aq.

0|0
    0|0
  • Annene söylersen bir aile faciası çıkabilir babana söyle bence ..sonra o kadını bulup ikna etmeye çalış aileni kurtarbilecek yaştasın senin rızkın başkasına gidiyor sonuçta

0|1
    1|0
  • Muhtemmelen baban şimdi zevkini 55 den sonra çilesini çekkecek canida kolay kolay çıkmayacak bunu gördüm .. kadinda muhtemelen babanin parasini yiyordur.. yaşın kaç bilmiyorum bazen ben ağzini burnunu kirsam diyorum

1|0
    1|0
Yükleniyor...