Ben bu kızın saçını başını yolmaz mıyım??

tarih bölümü 3. sınıf ögrencısıyım...yarından ıtıbaren final sınavlarım baslayacak...ama gelin gorunkı salak ev arkadasımızla ben ve dıger beraber kaldıgım yakın arkadasım kavga ettik...basta burası sızınde evınız dıyen kız sımdı benım evım dıyor bızı attı...hem de su donemde...mezunıyetı varken eve ortak olmamız ısıne geldı ısı bıttı bızı kapının onune koydu...faturalara 7 sinde ortak olmamızı da belırttı...şimdi bu kız okkalı bır dayagı haketmıyor mu? faturaları odemesem hakka gırer mı? bızden cok mezunıyetı dolyısıyla o harcadı elektrıgı suyu...anası yemesı ıcmesı...sız ne dersınız arkadaslar? bole sınav haftasında bıze bunu yapması ndenıyle haketmıomu? faturaları yatırmamamızı yanı...

0|0
14|20

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi şu müziği son ses aç dinle ok . link onu dövdüğünü düşün . :D olmadı şunu dene link

en iyi cevap seçmeyi unutma :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• aynı şeyi bende yasadım bizim arkadaslar evden çıkarken banada takmışlardı faturalarda bence sende takmalısın çünkü kimse kimseyi sınav haftasında böyle bişeye zorlayamaz salla canın sagolsun senin sana yaptıklarına saysın faturada depozitoda vermeyin başta verdiyseniz hemen isteyin

1|0
    0|0
  • sordugun kabahat.katl-i vaciptir.tez saçları yoluna , ojeli tırnakları teker teker kırıla... :D

1|0
    0|0
  • yol gitsin

0|0
    0|0
  • ona akp tshirtü giydir sokağa sal direnişçiler halleder :D

1|0
    0|0
  • aha bir afro daha.

0|0
    0|0
    • yha sorma ya ısmı degıstırcem ama bı ımkanı var mı? ısım degısıo mu bılmıorum :)

• Siz ev sahibi kizla neden kavga ediyorsunuz ?

0|0
    0|0
  • Git saçını başını yol o kızın

0|0
    0|0
  • Faturaları yatırmamak hakka girer, çoğunu azını bilmem ama sonuçta kullanmışsınız. Kıza gelince tam sopalık,çıkarcı, karaktersiz, güvenilmez daha sayabilirm.

0|0
    0|0
  • çıkmayın siz onu atın dışarı ya da kırın ağzını burnunu kilitleyin bir odaya kalsın orda.. sınavlardan önce stres atmış olursunuz iyi gelirdi :)

0|0
    0|0
  • Kafasina gore atamaz oyle siz cikmicaktiniz. Maden ciktiniz ne faturasi yok fatura sie diyin:)

0|0
    0|0
  • illaki bencede hak ediyor :@ zilliymiş arkadaşınız

0|0
    0|0
  • Hata sizde be kızım bir psikopat ile eve çıkılır mı ?

0|0
    0|0
  • kararktersizmiş

0|0
    0|0
  • yolmalısın..

.

0|0
    0|0
  • Dost olanların düşmanlığında sana vereceği zarar daha büyük olur...

0|0
    0|0
  • kavga edecek bişi yok alsın basına calsın evini

0|0
    0|0
  • Ben olsam yatırmazdım asla faturaları

0|0
    0|0
  • Bırak insanlik sende kalsın

0|0
    0|0
  • keşke orada olsamda sizi barıştırsam :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• çok şerefsizmiş hakikaten ettiğini çeker de ne zaman. faturaları öde öyle köpeklerin hakkı sana geçeceğine senin ona hakkın geçsin öbür tarafta söke söke alırsın burda ben bile sinir oldum valla

2|0
    0|0
    • sorma ya kafayı yememek elde degıl dedıgın gıbı yapcam haklısın

• bir de utanmadan fatura parası istiyor ver köpeğe kemiğini durumun varsa tabi... böyleleri eninde sonunda kaybeder için rahat olsun

• odeyecegız bakalm ıste bı sekıl bayagı paraya ıhtıyac olacak ama bn bole ogrencıyken bu kadar para harcayacaksam gozunu sevdıgımın memleketınde memur olmama ne gerek var ya ınsanlar sormuo artık nasıl bulacan para sadce bul ve ver derdınde

• Cat fight :).Hani öyle derler.Bence sen bırak kavgayı bol bol bu gece John Lenonun barış sarkisini dinle.İsmi İmagıne :)

0|0
    0|0
  • Didik didik et o kizi sister :/

1|0
    0|0
  • nasıl attı sizi ya nerdesiniz ki şuan

0|0
    0|0
    • saolsun baska bı arkadasın evınde ev buluncaya kadar kalcaz ıste evde bulduk sayılır bıraz badana cekmek lazım onları halletmeye ve para ayarlamaya calısıoruz ıste bakalım sonra cıkcaz

• Ödemeyin ne hali varsa görsün.

0|0
    0|0
  • Girmez haktır buna

0|1
    0|0
  • benim içinde vur kahpeye :) sinirlendim.

0|0
    0|0
  • Sen bana gönder onu.

0|0
    0|0
  • sen uğraşma bana gönder bütün sinirimi çıkarıyım:)

0|0
    0|0
  • faturalar ve kira sözleşmesi kimin üzerine?

0|0
    0|0
    • faturalar ev sahıbının ustune sozlesme yok canım

• o zaman bırakın naparsa yapsın, ödemeyin hiçbi şeyi

evde o varsa her şey üstüne kalır merak etme

• bence az bile ben olsam bende ödemem faturayı madem ev onunmuş o ödesin :)

0|0
    0|0
  • yol qnq yakışır helalsin devam

0|0
    0|0
  • ödemeyin boşverin. gerizekalıya sinir oldum :DD yüzsüz karaktersiz o*.

0|0
    0|0
  • Tavuk gibi onun her tarafını yol parça pinçik et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...