Kapat

Birbirine tamamen zıt yaşam tarzları olan insanlar sevgili olabilirler mi?

Biri gününü gün eden istediğiyle istediği zaman olabilen iradesine çoğu zaman sahip çıkamayan mesleğinde ilermek isteyen hatta dış ülkelere açılmak isteyen birisi ile tamamen mantıklı düşünüp sakin bir hayatı olan iradesi kuvvetli birisi yani tamamen zıt iki kişi sevgili olabilir mi ? Diğer gününü gün eden kişi yol göstermesi için diğerinden yardım istiyo hayatınıda düzene sokmak istediğini idea ediyo ciddi bir ilişki istediğini öne sürüyo.

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• doğruları söylemek gerekirse ben denedim olmuyo...

Bi gün geliyo gitmek için kesin bi bahanesi oluyo...

1|0
    0|0
    • ne olursa olsun yanında götürmek istiyo dış ülkeye gitse bile

• teşekkürler Rabbim seninde gönlüne göre versin inş :)

• amin inş=)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Olabilirller ve çokda iyi anlaşabilirler. İnsanlar birbirleriyle uyum içinde iken nasıl anlaşıyorlarsa zıtlıkları ile birbirlerini tamamlayarak da öyle anlaşabilirler. Hem bu durumda birbirlerinde öğrenecekleri çok daha fazla şey bile olabilir.

1|0
    0|0
  • Zorlu bir maraton bu. Başlarsın bir yere kadar götürürsün ama tıkanabilirsin de. Ben dayanamadım pes ettim mesela : )

1|0
    0|0
  • bence sevgili olunmaz arkadaş oluna bilir

yada madem o kadar hayatına ceki verecek

önce hayatını düzeltsin sonra gelsin sevgili olmaya

1|0
    0|0
  • zannetmem geçinmek çok zor olur

1|0
    0|0
  • İlişkide Aşk Varsa Olabilir

1|0
    0|0
  • en b.ktan çift türü. bir cacık olmaz onlardan, tamamen vakit kaybı.

1|0
    0|0
  • hakim boşamakta zorluk cekmez

1|0
    0|0
  • Olabilirler. Zamanı gelince (pek uzun sürmez) ayrılırlar.

1|0
    0|0
    • moralim eksilerde .s

• Doğrudur. Kimse aksini kimse iddia edemez.

• evet öyle yaşayarak görmek en iyisi sanırım

• Çok iyi bir dost belki evet ama iyi bir sevgili çok zor. Tabi çok uç noktalarda değillersee

1|0
    0|0
  • Olabilirler..

1|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Kısmet nasip :D:D:D

1|0
    0|0
  • olabilirler.eşler arasındaki farklılıklar ilişkiyi daha eğlenceli kılar.mühim olan desteğe,çözüm önerilerine ve fikirlere açık bireyler olabilmeniz.samimi olduğunu düşünüyorsan denemeye değer

1|0
    0|0
    • samimi ama hani sevgiye inancı gitmiş fakat benimle tekrar bi umudu var içinde

• biz ne yazarsak yazalım senin hissettiğin ve yapmayı düşündüğün şeyi değitirebilir miyiz?içinden geleni yap.fikirler yanılır,hisler yanılmaz..

• inş iyi olur herşey sağol canım

• Olabilir ama fazla uzun sürer mi bilmem, bir süre sonra ciddi çatışmalar olabilir ilişkilerinde.

1|0
    0|0
    • Yani orasını bilemem, ama ideallerden kaynaklanan sorunlar olur bence..

• dış ülkeye giderse benide götürmek istiyo yanında ve ben orda hiç kimse yok sanki bana mı kalıcaksın deyince sinirlenip başlıcam şimdi herkese diye sert bir tepki veriyo

• Hayır.

Düşünsene bir şakirtle beraber olduğumu. Öehh, midem bulandı.

1|0
    0|1
  • olabilir, dengelenirler. sonra taraflardan biri dengeden bunalır, ayrılırlar.

1|0
    0|0
    • :( deme öyle ya

• herşey için zıt diyemicem sevgi konusunda beklentiler aynı noktada buluşuyo

• peki tamam siz süper sevgili olun:) ısrar etmiyorum:)

Yükleniyor...