Bu kupon tutar mı sizce ve Beşiktaş maçı için skor ne olur?

Bu kupon tutar mı sizce ve Beşiktaş maçı için skor ne olur?Bu kupona ek olarak birde tek maç yapıp, Beşiktaş - D. Kiev maçında skor 3-1 oynamayı düşünüyorum oran 15
Yani 10 TL yatırsam 150 TL alırım

Güncellemeler:
2ay Tutmaz diyenler, şu maç ya da maçlardan dolayı tutmaz, çünkü o maç şöyle biter desinler lütfen

0|1
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Görmüş oldum sayende :)
    Yalnız seni gerçekten çok merak ettim :D

BJK 2-1 ya da 2-0 diye umuyorum. O olabilir.

Ama Atletico Bayern maçı çok çok zor..
    2-1 Bayern diye düşünüyorum şahsen..

Barca M'gladbach...
    3-0 şanslıysan 3-1 :D

Napoli Benfica da 1-1 bitebilir gibi..

Ya bilmiyorum aslında çok güzel kupon.
    Çok mantıklı ve gerçekten bilgine hayran kaldım.
    Ancak..
    Yani hepsi bu kadar düz gelemez..

Yani bilemiyorum açıkçası.
    Bol şans sadece..

0|0
    0|0
    • 2ay

zor maç bayern maçı ama içime beraberlik doğru, öyle oynadım işte.
      Beni endişelendiren tek şeyde o zaten genelde 8 maç birden süprizsiz sonuçlanıp, düz gelmez ama bakalım artık :)

• 2ay

Kimsin diyom ya ciddi değil ayıp

• 2ay

hımm tamam :)

En İyi Kız Görüşü

• İkiside mantıklı, oyna gitsin valla :)
    ya da istersen sadece ilkini oyna, sonuçta sadece 3TL vereceksin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• tutabılır bol sanslar ama rostov macına dıkkat et hava soguk rusyada ustelık var oynamıssın genelde bu sıra 1 65 oranlı maclar var bıtmıyor 1. 70 var bıtıyor haberın olsun

1|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkürler.
      Bilmiyorum ya, içime karşılıklı gol olur diye doğuyor o maçta

• 2ay

ama leicester zor gol yiyen bir takım
      geçen yıl görmedin mi, takım halinde piranha balıkları gibi saldırıp sonrada savunma yapıyorlardı :)
      takım savunmaları çok iyiydi
      Rostov ev sahibi olarak illaki bir gol atar, psv ise psv olduğu için illaki bir tane atar diyorum ben :)

• 2ay

oranlar duştu rostovun haberın olsun

• bu kuponu sen mi yaptın. sen yaptıysan helal olsun ve beni mutlaka ekle. özellikle basket tahminlerimde %90 tuttururum.. kupona gelince denemeye değer. bjk riskli bir gol yerse vede yer 3 atar mı bilemiorum 3-1 skorda o açıdan mantıklı

1|0
    0|0
    • 2ay

teşekkürler

• 2ay

beni ekle istersen. tahmin kupon paylaşırız. eski iddaa adminlerindenim.

• 2ay

ARSENAL H1 CİTY H2 BARÇA ÜST PSG 2 NAPOLİ 1 ROSTOV VAR KUPONU BU ŞEKLE ÇEVİRDİM CİTYDEN YATTIM 1 E 11 VERİYORDU

• Bjk berabere biter. Dünkü real Madrid maçına 2-2 biter dedim aynen çıktı.

0|1
    0|0
  • Barça maçında 4-6 gol olurmu bilmiyorum yani çok enderde olsa golü geç bulursa barça 0-2 veya 0-3 filan bitebilir belki direk 2 oynamak daha mantıklı sanki, sen gel hiç oynama boşver :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Barcelona 4-6 arası atar diye hiç düşünmedim, Mönchengladbach golcü bir takım, onlarda gol atar diye düşünerek 4-6 gol dedim :)
      1-3, 2-2, 2-3 gibi skorlar olabilir
      yok eğer Barcelona golü erken bulursa zaten çok gollü geçer maç, o zamanda 7+ dan korkarım :D

• 2ay

oynayacammmmm :D
      kardeşimi bankamatige gönderdim 20 tl yatıracak bilyoner hesabıma, onu bekliyorum oynamak için :)
      ama belki sadece ilk kuponu oynarım, hepi topu 3 TL kaybederim tutmazsada :)

• 2ay

Hadi öyle olsun :)

• Maçlar mantıklı , skor tutturmak zordur 3-1 bitme ihtimali var ama riske girme

0|0
    0|0
  • Zor görünüyor çok fazla sürpriz oluyor bugünlerde

0|0
    0|0
  • Beşiktaş ve Bayernden yatarsın gibime geliyor malesef.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bayern maçında beraberlik oynayacam. Tabiki beraberlik riskli bir tahmindir farkındayım ama Beşiktaş maçında fazla bir risk görmüyorum.
      Sadece Beşiktaşın handikapsız kazanma riski olabilir belki ama o maç 3-1 bitecek diye doğuyor içime

• 2ay

Beşiktaş handikapsız kazanabilir banada öyle geliyor ama bayern konusunda haklı olabilirsinde şimdi baktımda ancelotti varmış başlarında

• bravo güzel kupon beğendim tek maçtan yatarsın ama o çok yanlış olmuş.

0|0
    0|0
  • Tutkaz

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • 2-1 alırızda 3 olmaz

0|0
    0|0
  • barça 0-1 acık
    arsenal 4+6
    beşıktaş H 2
    paris st germaın üst
    mantıklı gelıyor böyle oynaadım

0|0
    0|0
  • Tutmazz

0|0
    0|0
  • tutmaz.. takla

0|0
    0|0
  • İki Kupon Da Gelmez.

0|0
    0|0
  • İddaa oynayasım gelmiyor, MBS saçmalığı ve oranları düşük olduğundan.

0|0
    0|0
    • 2ay

ne yapalım, bu oranlarla idare ediyoruz işte :)

• 2ay

istersen sistem oyna ama sen bilirsin :D

• 2ay

6 maç tutsa kazanacağım şekilde sistem oynasam da olur ama o zaman oranı biraz daha yükseltsem mantıklı olur, örneğin Napoliye handikap vermek gibi :)

• Tutmaz 😁

0|0
    0|0
  • aqa renk değiştirmeyi unutmuşsun

0|0
    0|0
    • 2ay

bir bayanın iddia oynaması çokmu tuhaf, yıllardır oynarım ben ve burda çok kez sordum

• Ya iyi güzel hoş da
    Iddia oynayan kız olur mu ya:)

0|0
    0|0
    • 2ay

Oluyormuş demek.
      Ben 5 yıldır bu siteye giriyorum, çok eski olanlar iyi bilir beni, çok kez kuponum geldi hatta maç skoru bile bildim...

• 2ay

teşekkür :)

• 2ay

Rica ederim
      Ilgimi çektin seni merak ettin:D
      Ama şu iddiayı bırak be, haram para kazanılıyor sonuçta:)

• Arsenal h1
    Bjk ms1
    M. City H2
    Napoli Ms1

Bence böylesi daha garanti

0|0
    0|0
    • 2ay

Aslında haklısın, eğer tutmazsa diye birde böyle kupon yapsam paramı kurtarmış olurum çünkü bu kupon kesinlikle tutar hatta bu kupona barcelona maçını da üst oynayıp ekleyebilirim

• 2ay

İnşallah :)

• 2ay

İddaa başlığı altında görüşmek üzere :)

• sana 2 maç versem 3 tl atar mısın bişey kaybetmezsin

0|0
    0|0
    • 2ay

hangileriymiş o?

• 2ay

hımmm, tamam bunu düşünecem
      teşekkür :)

• 2ay

kuponuna da yorum yapcak olursam barça macını 3.5 üstü olarak değiştir.
      ludogorets küçük bir takım değil psg alırsa ancak tek farkla alır ben evin maçı kazanabileceğine bile inanıyorum. handikap olmaz kısaca.
      beşiktas dogru kadro secimi yapmazsa yenilebilir. kısaca bu kupon tutmaz :D yinede bol şans

• Beşiktaş'ı real madrid'le falan karıştırdınız sanırım? Bildiğin muhteşem sol ayaklı olcay şahan'ın oynadığı takım.

0|0
    0|1
    • 2ay

Bildiğin muhteşem sol ayaklı Talisca diyecektin sanırım.
      Benfica ya attığı muhteşem golü görmüşsündür

• 2ay

ya allahım bu beşiktaşlıların ezikliği hiç bitmeyecek sanırım. demba ba geldi 1 sene de adına şarkılar şiirler yazdınız sattınız. Mario gomez geldi efsanemiz dediniz adamın kiralık süresi doldu gitti istese kalırdı demekki istemedi beşiktaşı. Şimdi talisca'yı kiraladınız 2 sene. 1 tane gol attı benfica'ya frikikten birtane de gs maçında sol ayakla bir şutunu muslera kurtardı. bunun dışında ne gördünüz bu adamdan merak ediyorum bizim göremediğimiz. ikili mücadele canavarı mı? 3-5 kişi mi çalımlıyor? nesi var yani nesi hoşunuza gitti. Sizde yıllardır böyle oyuncular olmadığı için böyle adamı görüp tanrı ilan etmeniz çok normal geliyor bana. 8 sene de 1 kere şampiyon olup avrupaya gdince saçmalıyorsunuz iyice.

• beşiktaşa tek fark dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...